8b357c91446127a19b82f75d2d717531 XL - فیسبوک قابلیت تماس تصویری را به نسخه دسکتاپ خود اضافه کرد
اشتراک

فیسبوک قابلیت تماس تصویری را به نسخه دسکتاپ خود اضافه کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

فیسبوک با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش قابلیت های خود است تا آن را به گسترده ترین و دسترس ناپذیر ترین شبکه اجتماعی جهان تبدیل کند. در واقع همین حالا نیز فیسبوک با نزدیک به ۲ میلیارد کاربر در سراسر جهان از سایر رقبای خود کیلومترها فاصله دارد. اما این نکته باعث نشده مسئولین آن به گسترش فیسبوک توجه نداشته باشند.با تکنویابهمراه باشید.

در بهار گذشته بود که قابلیت برقراری تماس صوتی به نرم افزار Messenger فیسبوک اضافه شد و تعداد کاربران آن در جهان را به میزان فوق العاده زیادی افزایش داد. امروز Tech Crunch گزارش کرده است که این شرکت در حال ارائه نسخه آزمایشی تماس ویدئویی در ورژن دسکتاپ می باشد. در حال حاضر برخی از کاربران زمانی که از رایانه وارد حساب کاربری فیسبوک خود می شوند می توانند در بخش گفت و گوها علامت مخصوص تماس ویدئویی با مخاطبین را نیز مشاهده کنند. به گفته فیسبوک این ویژگی پس از انجام مراحل آزمایشی و به زودی در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و واتس اپ نیز جزو زیر مجموعه های فیسبوک به حساب می آیند و هر دوی آنها نیز با رشد قابل ملاحظه کاربران روبرو هستند. اخیرا اینستاگرام اعلام کرد تعداد کاربران آن از مرز ۶۰۰ میلیون نفر گذشته و در آینده نزدیک وارد باشگاه ۱۱ میلیاردی های اینترنت خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36229TechnoYab QR Code For: فیسبوک قابلیت تماس تصویری را به نسخه دسکتاپ خود اضافه کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *