27965 620x328 - قیمت آیفون 7 در ایران مشخص شد؛ از امروز آیفون را با گارانتی بخرید!
اشتراک

قیمت آیفون ۷ در ایران مشخص شد؛ از امروز آیفون را با گارانتی بخرید!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

بالاخره پس از ماه‌ها قیمت آیفون ۷ در ایران مشخص شد و از امروز ۱۶ آبان ۱۳۹۵، علاقه‌مندان به محصولات اپل می‌توانند تمامی اعضای خانواده آیفون ۷ را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار کشور خریداری کنند. لازم به ذکر است که این محصولات همگی به صورت قانونی وارد ایران شده و در گمرک جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده‌اند.

به نظر می‌رسد که باید طرح جمع آوری گوشی های قاچاق از بازار ایران (موسوم به طرح رجیستری)، که در دولت یازدهم جدی‌تر از گذشته پیگیری شد را مثبت ارزیابی کرد. حداقل این قضیه موجب شده تا علاقه‌مندان به برند اپل و گوشی های هوشمند آیفون برای نخستین بار بتوانند در کنار خرید محصول مورد نظر خود، از خدمات پس از فروش و مزایای گارانتی آن نیز بهره‌مند شوند.

با گذشت چندین هفته از فروش جهانی آیفون ۷، چند شرکت وارد کننده ایرانی توانستند مجوز واردات رسمی خانواده تازه متولد شده iPhone 7 را از دولت تدبیر و امید کسب کنند. بر همین اساس مسئولین یکی از این شرکت‌های وارد کننده، در گزارشی به خبرنگار تکنویاب با اعلام آغاز فروش این محصولات از امروز ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۵، خبر از مشخص شدن قیمت آیفون ۷ در ایران به صورت قطعی و همراه با گارانتی داد.

28107 300x202 - قیمت آیفون 7 در ایران مشخص شد؛ از امروز آیفون را با گارانتی بخرید!

جالب اینجاست که با آغاز عرضه رسمی گوشی های این خانواده همراه با گارانتی، به نظر می‌رسد بساط فروشندگان آیفون های غیرقانونی و قاچاقی به زودی برچیده خواهد شد. قیمت آیفون ۷ در ایران به صورت قانونی به نوعی انتخاب شده که فاصله کمی با کالای مشابه قاچاق و بدون گارانتی موجود در بازار سیاه دارد و می‌تواند کاربران را به سمت خرید محصولی ایمن سوق دهد تا نگرانی بابت رجیستر نشدن گوشی، عدم دسترسی به خدمات گارانتی و مشکلاتی از این دست را نداشته باشند.

این برای نخستین بار است که محصولات شرکت آمریکایی اپل به صورت قانونی (البته با واسطه و نه به صورت مستقیم از خود شرکت اپل) وارد بازار ایران می‌شوند. حال باید دید با اعلام قیمت آیفون ۷ در ایران ، واکنش کاربران و علاقه‌مندان چگونه خواهد بود و این گوشی های شامل گارانتی با چه استقبالی توسط ایرانی‌ها مواجه خواهند شد!

لیست قیمت آیفون ۷ در ایران (قیمت‌ها به تومان)
مدل گوشیمشکیطلایینقره‌ایرزگلدجت بلک
آیفون ۷
۳۲GB
۲.۸۰۰.۰۰۰
آیفون ۷
۱۲۸GB
۳.۲۵۰.۰۰۰۳.۰۵۰.۰۰۰۳.۰۸۰.۰۰۰۳.۳۰۰.۰۰۰
آیفون ۷ ۲۵۶GB۳.۴۵۰.۰۰۰۳.۳۵۰.۰۰۰۳.۴۵۰.۰۰۰۳.۳۵۰.۰۰۰
آیفون ۷ پلاس ۳۲GB
آیفون ۷ پلاس ۱۲۸GB۴.۲۵۰.۰۰۰۴.۱۰۰.۰۰۰۴.۱۰۰.۰۰۰
آیفون ۷ پلاس ۲۵۶GB۴.۲۰۰.۰۰۰۴.۲۵۰.۰۰۰۴.۳۰۰.۰۰۰


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31243TechnoYab QR Code For: قیمت آیفون ۷ در ایران مشخص شد؛ از امروز آیفون را با گارانتی بخرید!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *