Nexus 6p Nexus 5x 07 1600x1067 - ماه آینده دو موبایل جدید با برند اختصاصی گوگل به برخی بازارها عرضه می گردند [شایعه]
اشتراک

ماه آینده دو موبایل جدید با برند اختصاصی گوگل به برخی بازارها عرضه می گردند [شایعه]

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

طبق برخی خبرها گوگل در نظر دارد تلفن های هوشمند جدیدی را با برند خود (و نه تحت عنوان خانواده نکسوس) به شمار محدودی از بازارهای جهانی از جمله هند عرضه نماید.

بر پایه شایعات، غول جستجوگر به عرضه دو موبایل جدید فکر می کند که هردو نیز از اندروید ۷.۰ نوقا بهره خواهند برد اما مشخصات و امکاناتی متفاوت از هم خواهند داشت؛ یکی از آنها نمایشگری ۵.۰ اینچی و دیگری نمایشگری ۵.۵ اینچی را در خود جای داده. همچنین گفته می شود که یکی از این دستگاه ها قرار است ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی داشته باشد و دیگری نیز ۱۲۸ گیگابایت و به غیر از این موارد جزئیات دیگری از این دو دستگاه در دست نیست.

نکته مهمی که در رابطه با این دو محصول وجود دارد این است که هنوز بازارهای هدف برای عرضه آنها مشخص نشده اند و برخی حتی احتمال داده اند که آنها همان نکسوس های اچ تی سی هستند که با برندی دیگری در آینده نزدیک ارائه می گردند.

احتمال دیگر هم البته این خواهد بود که گوگل درصدد ارائه دو موبایل کاملا جدید برای بازار هند بر بیاد که هم اکنون ۹۷ درصد آن تحت سلطه اندروید است. شرکت مورد بحث، موبایل های آتی اش را در گروه محصولات اعلاء و بسیار پیشرفته جای داده و از این رو، می توان اینطور نتیجه گرفت که تلاش دارد رقیب سرسختی نظیر آیفون را در بازار هند کنار بزند و از این طریق سهم خود از بازار این کشور را به صد درصد نزدیک تر نماید.

گفته می شود موبایل های آتی گوگل دارای ابزارها و روش هایی برای ایمپورت داده ها از آیفون هستند که هنوز منبع انتشار دهنده خبر و نحوه عملکرد این تکنولوژی مشخص نشده است.

البته روشن است که ارائه یک موبایل اندرویدی اعلا با برند «گوگل» یا حتی «نکسوس» می تواند به فروش آیفون لطمه وارد کند، با این همه احتمال آنکه این محصول دیگر رقبای اندرویدی اش را به چالش بکشد به مراتب بیشتر خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21043TechnoYab QR Code For: ماه آینده دو موبایل جدید با برند اختصاصی گوگل به برخی بازارها عرضه می گردند [شایعه]

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *