Microsoft office for ios w600 - مایکروسافت سه اپلیکیشن ورد، اکسل و پاورپوینت برای iOS را به روز رسانی کرد
اشتراک

مایکروسافت سه اپلیکیشن ورد، اکسل و پاورپوینت برای iOS را به روز رسانی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

اگر از اپلیکیشن های آفیس مایکروسافت در iOS استفاده می کنید، شاید متوجه نشده باشید که ساعاتی پیش به روز رسانی جدیدی برای سه اپلیکیشن ورد، اکسل و پاورپوینت منتشر شده است.

در این به روز رسانی سه اپلیکیشن یادشده به قابلیت های تازه ای مجهز شده اند که برای دسترسی به آن ها لازم است که هر سه را به طور جداگانه از اپ استور آپدیت کنید. از میان این قابلیت های جدید، شاید مهم ترین شان تعامل با سرویس های Edmodo و Tencent باشد.

کاربران چینی مایکروسافت آفیس در iOS از این پس می توانند فایل های آفیس خود را در سرویس آموزشی Edmodo و برخی محصولات Tencent (مالک پیام رسان وی چت) ذخیره کرده و به آن ها دسترسی مستقیم داشته باشند.

اما قابلیت دیگر برای ارائه های اپلیکیشن پاورپوینت کاربرد دارد. با نصب این به روز رسانی در پاورپوینت iOS، می توانید آیفون را به سمت صفحه نمایش ارائه ها گرفته تا از آن در حکم یک نشانگر لیزری استفاده کنید.

به نظر می رسد که این قابلیت فقط در انحصار کاربران آیفون قرار دارد، چرا که کمتر کسی پیدا می شود که بخواهد از تبلت های بزرگی مثل آیپد در حکم نشانگر لیزری استفاده کند. البته بعید نیست که مایکروسافت پشتیبانی از تبلت ها را هم در این به روز رسانی مد نظر قرار داده باشد.

شایان ذکر است که استفاده از نشانگر لیزری فقط برای افرادی ممکن است که جزء مشترکین برنامه آفیس ۳۶۵ باشند. اما در نهایت Smart Lookup قابلیت جدید دیگری است که در اپلیکیشن ورد شاهدش هستید.

به لطف آن، می توانید انگشت تان را اندکی روی کلمات نگه داشته تا اطلاعاتی مفید و تصاویری درباره آن برایتان نمایان شوند. برای دسترسی به این قابلیت ها می توانید نسخه های جدید ورد، اکسل و پاورپوینت را همین حالا از اپ استور دانلود کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24522TechnoYab QR Code For: مایکروسافت سه اپلیکیشن ورد، اکسل و پاورپوینت برای iOS را به روز رسانی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *