windows 10 redstone w600 - مایکروسافت از قابلیت Control Center ویندوز 10 رونمایی کرد
اشتراک

مایکروسافت از قابلیت Control Center ویندوز ۱۰ رونمایی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

با عرضه بیلد ۱۶۱۹۹ ویندوز ۱۰ برای کامپیوترهای خانگی، مایکروسافت از تغییرات و قابلیت های تازه ای رونمایی کرده که مشترکین اینسایدر قادر به آزمایش آنها هستند. در پست معرفی این بیلد، کمپانی مایکروسافت تصاویری از قابلیت های جدید منتشر کرد و در کنار آنها، به صورت اتفاقی اسکرین شاتی از یکی از بیلدهای عرضه نشده داخلی خود را هم در این پست قرار داد که آیکن تنظیمات تازه ای را در تسک بار نمایش می دهد.

این آیکن ظاهراً در نسخه فعلی اینسایدر ویندوز ۱۰ وجود دارد و البته مایکروسافت تصویر آن را از بلاگ خود حذف کرده است. بعد از این اتفاق، منابع وب سایت WindowsCentral مدعی شدند که مایکروسافت در حال آزمایش قابلیت تازه ای به نام «Control Center» است که دسترسی سریع به تمام قابلیت های اکشن سنتر را فراهم می آورد و چند گزینه دیگر برای تنظیماتی مانند روشنایی تصویر را هم در خود جای می دهد.

controlcenter rs3 w600 - مایکروسافت از قابلیت Control Center ویندوز 10 رونمایی کرد

همانطور که در اسکرین شات بالا دیده می شود، به نظر می رسد که این منابع به خوبی از موضوع آگاه هستند و گفته می شود که کنترل سنتر، کاملاً قابل شخصی سازی بوده و گزینه هایی برای نمایش تنظیمات دلخواه شما یا افزودن تنظیمات اضافه را شامل می شود.

به احتمال زیاد، انتقال Quick Action ها به کنترل سنتر به این معنا خواهد بود که دیگر در «نوتیفیکشن سنتر» به نمایش در نخواهند آمد؛ چرا که قطعاً موجب سردرگمی کاربران خواهند شد. در مجموع اینطور به نظر می رسد که مایکروسافت اکشن سنتر را به هابی کانل برای اعلانات تبدیل کند و انتظار می رود این قابلیت به همراه به روزرسانی پاییزه Creators از راه برسد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 60334TechnoYab QR Code For: مایکروسافت از قابلیت Control Center ویندوز ۱۰ رونمایی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *