5f8a224f 3d0c 4968 b754 89681c01ca73 - مایکروسافت از لوازم جانبی جدیدی به نام Surface Dial رونمایی کرد
اشتراک

مایکروسافت از لوازم جانبی جدیدی به نام Surface Dial رونمایی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

کمپانی مایکروسافت در جریان مراسم امشب خود، از یک محصول جدید به نام سرفیس استودیو رونمایی کرده که درواقع یک آل-این-وان قدرتمند است. مانند تمام محصولات مایکروسافت که برای آنها لوازم جانبی متنوعی معرفی می‌شود این دستگاه نیز دارای لوازم جانبی جالبی بوده که یکی از آنها استودیو دایل نام دارد.

f9fffa60 7341 4b4e bd17 ba7af790a6f5 1 300x112 - مایکروسافت از لوازم جانبی جدیدی به نام Surface Dial رونمایی کرد

استودیو دایل درواقع یک گوی بزرگ است که بیشتر شبیه به پالت‌های الکترونیکی بوده و وقتی آن را بر روی نمایشگر سرفیس استودیو قرار دهید، منویی محوری شکل به دور آن باز می‌شود.

این منو با توجه به اپلیکیشنی که اجرا می‌کنید می‌تواند رنگ‌های مختلف را در یک اپلیکیشن نقاشی به شما نشان دهد یا در برنامه‌های کاربردی تبدیل به یک میانبر مفید برای گزینه‌های مختلف شود. درواقع سرفیس دایل به شما کمک کند تا استفاده از اپلیکیشن‌ها آسان‌تر گردد. طراحی گرد این لوازم جانبی به کاربر اجازه می‌دهد تا آنچه در نمایشگر قرار دارد را کنترل کرده و همچنین از فیدبک لمسی برای دسترسی به گزینه‌های دیگر استفاده کند.

5f8a224f 3d0c 4968 b754 89681c01ca73 300x169 - مایکروسافت از لوازم جانبی جدیدی به نام Surface Dial رونمایی کرد

ایده‌ای که پشت سرفیس دایل قرار دارد این است که به طراحان و هنرمندان اجازه داده شود تا در خلق آثار خود بتوانند از هر دو دستشان استفاده کنند.

خبر خوبی نیز که در مورد این محصول وجود دارد این است که با وجود تبلیغ آن برای سرفیس استودیو، کاربرانی که از محصولاتی مانند سرفیس پرو ۳، سرفیس پرو ۴ و همچنین سرفیس بوک استفاده می‌کنند نیز می‌توانند از سرفیس دایل بهره ببرند.

به گفته مایکروسافت، سرفیس دایل قرار است در ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) به قیمت ۹۹ دلار عرضه شود. البته در صورتی که سرفیس استودیو را پیش‌خرید کنید می‌توانید این محصول را به صورت مجانی دریافت کنید. لازم به ذکر است که پیش‌خرید کامپیوتر همه‌کاره جدید مایکروسافت از قیمت ۲۹۹۹ دلار شروع خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30199TechnoYab QR Code For: مایکروسافت از لوازم جانبی جدیدی به نام Surface Dial رونمایی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *