BYD EGER 2 - مدیر طراحی آئودی و لامبورگینی به BYD چین پیوست
اشتراک

مدیر طراحی آئودی و لامبورگینی به BYD چین پیوست

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

BYD یکی از ۱۰ خودروساز بزرگ کشور چین است و به زودی با مدل S6 پا به خیابان های کشور ما خواهد گذاشت. این شرکت برای آن که از رقبای وطنی خود در زمینه استخدام بهترین طراحان جهانی عقب نیفتد دست به استخدام ولفگانگ ایگر به عنوان مدیر طراحی زده است.

ایگر سابقه طراحی برای شرکت هایی همچون آئودی-لامبورگینی و آلفا رومئو را در کارنامه خود دارد او در سال ۱۹۹۳ میلادی به عنوان مدیر ارشد بخش طراحی شرکت آلفارومئو منصوب شد.

BYD EGER 2 300x199 - مدیر طراحی آئودی و لامبورگینی به BYD چین پیوست

در سال ۱۹۹۸ به طراحی مدل هایی مختلفی از سئات همچون ایبزا پرداخت، اما در طی یک عقبگرد دوباره به شرکت آلفارومئو برگشت. او در سال ۲۰۰۷ میلادی به عنوان مدیر بخش طراحی شرکت آئودی منصوب شد و تا سال ۲۰۱۳ میلادی کار خود را در این شرکت ادامه داد.

BYD در زمینه تکنولوژی های خودرو نسبت به سایر خودروسازان هموطن خود یک سر و گردن جلوتر است و مدت هاست که مدل های برقی شاخصی نظیر مدل E6 نمونه هیبریدی BYD چین و BYD دنزا (با استفاده از پلت فرم دایملر) را بر روی خط تولید دارد.

BYD EGER 3 300x210 - مدیر طراحی آئودی و لامبورگینی به BYD چین پیوست

گفتنی است که با دعوت نمایندگی BYD در ایران (کارمانیا) امکان بازدید از خطوط تولید این خودروساز چینی برای خبرنگاران ایرانی مهیا شده و در اولین روزهای آذر ماه می توانید شاهد گزارش های اختصاصی دیجیاتو از تاسیسات و محصولات شاخص BYD در شهر شنزن چین باشید.

با توجه به تکنولوژی های پیشرفته این شرکت، استخدام طراحی خلاقی نظیر ولفگانگ ایگر و برنامه های بلند مدت کارمانیا در ایران، بعید نیست که روزی در ایران نیز شاهد عرضه خودروهای سبز و پاک با طراحی شاخص و جذاب توسط BYD باشیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31576TechnoYab QR Code For: مدیر طراحی آئودی و لامبورگینی به BYD چین پیوست

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *