1496913799 ios 11 - مراحل نصب نسخه بتای iOS 11 روی آیفون
اشتراک

مراحل نصب نسخه بتای iOS 11 روی آیفون

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

بالاخره اپل از iOS 11 و ویژگی های به روزرسانی تازه سیستم عامل خود سخن گفت و آن را به صورت رسمی معرفی کرد. پس از معرفی iOS 11، دسترسی توسعه دهندگان نیز به این به روزرسانی تازه آزاد شد و کاربرانی که در حال حاضر خود را به عنوان یک توسعه دهنده به اپل معرفی کرده اند، قادر به دریافت این به روزرسانی هستند.

اما برای دریافت نسخه جدید iOS نیازی نیست که حتما یک توسعه دهنده باشید و اگر دوست دارید که خیلی زود تر از موعد مقرر به این به روزرسانی دسترسی پیدا کنید، کافیست مراحلی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را دنبال نمایید. البته پیش از آن که به سراغ مراحل نصب بروید بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید.

ios 11 - مراحل نصب نسخه بتای iOS 11 روی آیفون

پیش از هر اقدامی از تمامی فایل ها و اپ های خود، نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین این موضوع را در نظر بگیرید که نسخه فعلی iOS 11 در مرحله بتا به سر می برد و می تواند مشکلاتی را برای موبایل شما به همراه بیاورد.

برای شروع بهتر است به سراغ سافاری بروید و از طریق آن وارد این لینک شوید. سپس از طریق وبسایت مورد بحث، گزینه «iOS Beta Profile» را انتخاب کنید. با انجام این کار، صفحه نصب iOS 11 برای تان نمایش داده می شود. سپس گزینه «install» را بفشارید و مراحل نصب را طی کنید.

با انجام این مراحل، موبایل شما یک بار ریبوت می شود و پس از آغاز به کار دوباره، فایل نصب iOS 11 به بخش «Software Update» اضافه می شود. کافیست به تنظیمات بروید و از بخش «General» وارد منو «Software Update» شوید و از طریق آن برای نصب به روزرسانی تازه اقدام کنید.

منبع:


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 64729 TechnoYab QR Code For: مراحل نصب نسخه بتای iOS 11 روی آیفون

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *