مسترکارت آمد
اشتراک

مستر کارت به ایران آمد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

کارت های اعتباری بین المللی با عنوان مستر کارت هم زمان با هفته دولت در شعب مالی شرکت پست توزیع می گردد.

 

مستر کارت در ایران - مستر کارت به ایران آمد

مستر کارت در ایران

 

وزیر ارتباطات و اطلاعات فناوری موضوع را اعلام کرد که همزمان با برداشته شدن تحریم ها و در پی توسعه تجارت بین‌المللی ایران فضا برای سازمان‌هایی از جمله پست، مخابرات، فناوری اطلاعات و شرکت زیرساخت که برای همکاری‌های بین‌المللی فراهم شده است و هم اکنون موفق شده‌ایم نیازمندی‌های مردم را با عملیاتی کردن کارت اعتباری بین‌المللی برطرف کنیم و هم زمان با هفته دولت در ۱۵۵ شعبه پستی کشور این طرح عملی می شود.

محمود واعظی اظهار داشت: پروژه ویژن کارت ایرانیان به عنوان نماینده شرکت مستر کارت در ایران با شرکت پست قرارداد منعقد کرده تا نیازمندی های مردم برای سفرهای خارجی، خرید مقالات خارجی و حضور در همایش های بین المللی از طریق کارت های اعتباری ممکن گردد.

شارژ اولیه این کارت ها با ده هزار دلار امکان پذیر است و به کمک آن ها می توان عملیات بانکی را انجام داد این کارت ها با اعتبار ده هزار دلار شارژ می شود

وی افزود: این کارت های اعتباری به صورت ریالی در شعب پست به فروش می رسد و دربیش از ۱۲۰ کشوری که مستر کارت در آنها معتبر است، اعتبار دارد.

به گفته واعظی، این اقدام طبق مجوز بانک مرکزی انجام شده است و وزارت ارتباطات و شرکت پست آمادگی همکاری با سایر شرکت‌هایی که در این زمینه تحت مجوز بانک مرکزی فعالیت می کنند را دارند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20942TechnoYab QR Code For: مستر کارت به ایران آمد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *