73cd209a 99d1 46f8 b3d7 f9143938e694 - مستر کارت فعالیت در ایران را تکذیب کرد
اشتراک

مستر کارت فعالیت در ایران را تکذیب کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

پس از انتشار اخباری در مور حضور مستر کارت در ایران و سرویس دهی در داخل کشور، این کمپانی آمریکایی رسما با انتشار بیانیه‌ای حضور در ایران را تکذیب کرد. سِث اِیسن، سخنگوی مستر کارت امروز اعلام کرد که شرکت مطبوعش فعالیتی را در کشورمان ندارد. وی در این خصوص گفت:

مستر کارت تا زمانی که تحریم‌های آمریکا برای فعالیت‌ کمپانی‌های آمریکایی از میان برداشته نشود، فعالیتی در این کشور نخواهد شد.

محمد واعظی، وزیر ارتباطات کشورمان در سخنانی اعلام کرده بود که شرکت پست ایران قراردادی را با یک کمپانی غربی به امضا رسانده که سرویس مستر کارت را به ایران خواهد آورد. وزیر ارتباطات اعلام کرده که بود که شرکت پست توافقی را با ویژن کارت ایرانیان نهایی کرده که مستر کارت را به ایران خواهد آورد تا مشکل کاربران ایرانی برای مبادلات پولی بین المللی حل شود.

اواخر سال گذشته‌ی شمسی نیز اعلام شد که بانک مرکزی ایران در حال انجام مذاکراتی با ویزا و مسترکارت است تا این کمپانی‌ها در کشورمان سرویس دهی کنند.

از جمله‌ی کمپانی‌هایی که خبر توافق آن در زومیت نیز منتشر شد مربوط به کمپانی ترکیه‌ای iyzico است که هدف از آن برقراری ارتباط ۲۳۰ میلیون کارت بانکی صادر شده در ایران برای ارتباط با شبکه‌ی بانکی بین المللی بود. این شرکت ترکیه‌ای اتصال به شبکه‌ی سوئیفت را نقطه‌ی آغاز فعالیت خود خوانده بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20973TechnoYab QR Code For: مستر کارت فعالیت در ایران را تکذیب کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *