5e46cf77 1b54 41cd a8c0 28ca0f25bcd6 1 - معرفی مانیتورهای سازمانی سامسونگ در نمایشگاه الکامپ
اشتراک

معرفی مانیتورهای سازمانی سامسونگ در نمایشگاه الکامپ

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

هیوا رجبی، مدیر فروش بخش سازمانی سامسونگ در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ اعلام کرد سامسونگ در نمایشگاه امسال برای اولین بار اقدام به معرفی  سری مانیتورهای سازمانی خود کرده است؛ مشتریان این بخش را بیشتر هتل‌ها، سازمان‌ها، بیمارستان‌‌ها و شرکت‌ها تشکیل می‌دهند.با تکنویابهمراه باشید.

به گفته‌ی رجبی، مانیتورهای ارائه‌شده از سوی سامسونگ در نمایشگاه امسال شامل Video Wall informal است که بیشتر جنبه‌ی دکوراتیو دارد و Video Wall normal مناسب سالن‌های سمینار است.

5e46cf77 1b54 41cd a8c0 28ca0f25bcd6 - معرفی مانیتورهای سازمانی سامسونگ در نمایشگاه الکامپ

مانیتور Smart Signage که در سایزهای مختلف ارائه شده، برای اتاق‌های مانیتورینگ، سالن‌های سمینار، اتاق جلسات و فروشگاه‌های بزرگ است.

همچنین Hospitality TV برای هتل‌ها و بیمارستان‌ها مناسب است که با نصب نرم‌افزار تحت شبکه‌ی PMS، این امکان را برای هتل‌ها فراهم می‌کند که سرویس‌های خاصی به مشتریان خود ارائه دهند و بتوانند با مشتریان تعامل بهتری داشته باشند.

بر اساس گزارش رجبی، این مانیتورها ضد حریق هستند، زاویه چرخش بیشتری از تلویزیون‌های معمولی دارند و همچنین از قابلیت ساندبار برخوردارند و می‌توانند در حالت خاموش موسیقی پخش کنند.

دو مدل دیگر هم مانیتورهای خمیده‌ی مخصوص گیمرها و فوق خمیده با اندازه ۲۷ اینچ و انحنای ۱۸۰۰Rهستند و تجربه‌ی بصری متفاوتی به گیمر می‌دهند و چشم را کمتر خسته می‌کنند.

3d0e6264 acad 4bfa 96e4 4ffc4f6caf2f - معرفی مانیتورهای سازمانی سامسونگ در نمایشگاه الکامپ

این نمایشگرها نرخ به‌روزرسانی ۶۰ هرتز دارند و زمان پاسخ‌دهی‌شان ۴ ثانیه است که این عامل سبب می‌شود به مانیتور مخصوص بازی کردن تبدیل شوند.

آخرین مدل از سری مانیتورهای سازمانی؛ سامسونگ Intractive Board است که برای مصارف آموزشی و سالن‌های کنفرانس در نظر گرفته شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 35794TechnoYab QR Code For: معرفی مانیتورهای سازمانی سامسونگ در نمایشگاه الکامپ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *