HTC Vive review 3 1200 80 copy 800x450 - معرفی 30 محتوای جدید برای هدست Vive در نمایشگاه CES 2017
اشتراک

معرفی ۳۰ محتوای جدید برای هدست Vive در نمایشگاه CES 2017

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اچ تی سی

همانطور که می دانید هدست واقعیت مجازی HTC Vive تاکنون از موفقیتی مناسب برخوردار بوده و با وجود قیمت نسبتاً زیادش گفته می شود تا پایان آبان ماه بیش از ۱۴۰ هزار واحد به فروش رسانده است.با تکنویاب همراه باشید.

چندی پیش هم شنیدیم که HTC قصد دارد نسل دوم هدست وایو را در نمایشگاه CES 2017 رونمایی کند، اما کمی بعد کمپانی تایوانی تمام شایعات پیرامون این قضیه را رد کرد.

با این تفاسیر به نظر می رسد HTC تولید محتوای بیشتر را برای پلتفرم واقعیت مجازی اش هدف قرار داده و در نتیجه در جریان نمایشگاه این هفته بازی ها و اپلیکیشن های متعددی را معرفی خواهد نمود.

بنابر گزارشات این کمپانی قصد دارد نزدیک به ۳۰ محتوای جدید برای هدست وایو معرفی کند که تاکنون ۲۳ تای آنها به صورت رسمی تایید شده است.

vive x accelerator investment htc w600 - معرفی 30 محتوای جدید برای هدست Vive در نمایشگاه CES 2017

محتوای مرتبط با گیمینگ مورد نظر HTC بازی های متعددی مانند «آرکید ساگا»، «رکت ان اکس»، «مایندشو» و عنوان مورد انتظار «Star Trek: Bridge Show» را شامل می شود.

سایر عناوین نیز شاخه های مرتبط با تجارت، سلامت، زندگی اجتماعی و آموزش را هدف قرار داده اند که از غنای مناسب محتوای در نظر گرفته شده برای هدست واقعیت مجازی HTC Vive حکایت دارند.

گفتنی است جدا از معرفی بازی ها و اپلیکیشن های جدید، تایوانی ها قصد دارند در جریان این نمایشگاه مجموعه ای از رویدادهای مختلف مانند شبیه سازی محیط فیلم های سینمایی جلوی پرده سبز و همینطور بستر نرمش و ورزش واقعیت مجازی را برگزار نمایند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 38697TechnoYab QR Code For: معرفی ۳۰ محتوای جدید برای هدست Vive در نمایشگاه CES 2017

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *