Getting lost in LG’s magical OLED tunnel - ملاقات با تونل جادویی ال جی در نمایشگاه IFA 2016
اشتراک

ملاقات با تونل جادویی ال جی در نمایشگاه IFA 2016

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: ال جی

همواره بسیاری از تکنولوژی هایی که سازندگان معرفی می‌کنند کاربردی بوده و معمولا وظایف مشخصی برای آنها در نظر گرفته می‌شود. اما زمانی نیز وجود دارد که این تکنولوژی‌ ها برای مقاصد دیگری که شاید به ذهن بسیاری از کاربران نرسد، می‌توانند به کار گرفته شده و به کمک آنها کارهای گوناگونی انجام شود. یکی از این موارد، تونل جادویی ال جی متشکل از نمایشگرهای OLED بود که در نمایشگاه IFA 2016 برلین، پیش روی کاربران قرار گرفت.

تونل جادویی ال جی پوشیده شده از نمایشگرهای OLED، یکی از جذاب‌ ترین بخش‌های نمایشگاه IFA 2016

تونل جادویی ال جی به کمک ۲۱۶ نمایشگر خمیده ۵۵ اینچی OLED ساخت شده کهتوجه تقریبا تمامی کاربران نمایشگاه IFA 2016 را به خود جلب کرده. علاوه بر این، بسیاری از بازدیدکنندگان هنگام مشاهده این تونل، مدتی از زمان خود را صرف جزئیاتی که در این تونل وجود داشت کرده و سعی می‌کردند تا هدف ال جی از توسعه این تونل را درک کنند، شاید ال جی قصد داشته تا با وجود این تونل، توانایی خویش را به رخ کشد.

تنها زیبایی تونل جادویی ال جی نبود که مورد توجه کاربران قرار گرفته بود، بلکه محتوای به نمایش درآمده نیز پیام‌های زیادی داشت. کاربران زیادی مبهوت تصاویر شگفت‌ انگیزی شده بودند که در این نمایشگرها پیش روی آنها قرار گرفته بود، تصاویری از ستاره‌ها که می‌توانست ارتباطی جذاب میان کاربران و دنیای خارج از این سیاره خاکی را برقرار کند. بعضا در طول مسیر این تونل نیز ممکن بود بازدیدکنندگان با یکدیگر برخورد کنند و دلیل آن چیزی نبود جز وسعت این تونل و جذابیت‌هایی که بدون شک در لحظه‌ اول برای همگان وجود خواهد داشت.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23508TechnoYab QR Code For: ملاقات با تونل جادویی ال جی در نمایشگاه IFA 2016

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *