1234 w600 5 1 - مهلت مشارکت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن 95 ساعت 24 امشب به پایان می رسد
اشتراک

مهلت مشارکت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

قبلا در خبرها خواندیم که مهلت ثبت نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن از سوی مرکز آمار ایران تا ۲۷ مهر ماه تمدید شده است.

این فرایند که از سوم مهرماه آغاز شد، بنا بود که روز شنبه ۲۷ مهرماه از فاز اینترنتی خارج شده و وارد مرحله حضوری گردد که به خاطر تعطیلات پایان هفته در روزهای عاشورا و تاسوعا تا سه روز دیگر تمدید شد.

طبق آخرین آمارها (تا تاریخ ۲۴ مهرماه) ۴.۵ میلیون خانوار شامل ۱۵ میلیون و دویست هزار نفر به صورت اینترنتی در این سرشماری مشارکت کردند که این رقم برابر با ۱۹ درصد کل جمعیت و ۱۷/۵ درصد کل خانوارهای کشور می شد.

حال براساس اعلام یکی از مدیران مرکز آمار ایران از ساعت ۲۴ امشب فرصت مشارکت اینترنتی ایرانی ها در این سرشماری به پایان می رسد و از فردا ماموران این سازمان به مراجعه حضوری به درب منزل خانوارها می روند و ادامه روند سرشماری را از سر خواهند گرفت.

لازم به ذکر است آن دسته از خانوارهایی که اطلاعات مورد نیاز را به صورت اینترنتی تسلیم سازمان آمار کرده باشند، لازم است کد رهگیری ثبت نام اینترنتی خود را به ماموران ارائه نمایند و دیگر نیازی به پاسخگویی مجدد به سوالات نخواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29090TechnoYab QR Code For: مهلت مشارکت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *