huawei P9 2 - موبایل های Mate 9 و Mate S2 هوآوی مجهز به دوربین دوگانه لایکا خواهند بود
اشتراک

موبایل های Mate 9 و Mate S2 هوآوی مجهز به دوربین دوگانه لایکا خواهند بود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هرچه به انتهای سال جاری میلادی نزدیک می شویم، انتظارها برای رونمایی از دو محصول جدید کمپانی هوآوی، یعنی Mate 9 و Mate S2 بیشتر و بیشتر می شود. بعد از آن که چند روز پیش رندرهایی واضح Mate 9 در فضای اینترنت منتشر شد، حالا شاهد انتشار اخبار جدیدی در خصوص دوربین اصلی این محصول هستیم.

طبق شنیده های تازه، این تلفن هوشمند قرار است با دوربین دوگانه ساخت کمپانی لایکا روانه بازار شود. البته این اولین بار نیست که شاهد قرار گرفتن نام لایکا در بدنه پشتی موبایلی از هوآوی هستیم، اما دوربین دوگانه پرچمداران ابتدای سال این شرکت در اصل ساخت خود لایکا نبود.

با آن که نام لایکا انتظارات ما را در خصوص عملکرد دوربین هوآوی P9 و P9 پلاس بالا برده بود، اما تجربه کار با این دو موبایل نشان داد که در عمل تفاوت چشمگیری نسبت به محصولات قبلی ایجاد نشده است. حالا به نظر می رسد دومین همکاری این دو شرکت قرار است تجربه ای متفاوت را رقم بزند.

اینطور که پیداست، لایکا قرار است سنسورهای دوگانه دوربین میت ۹ را مجهز به لرزشگیر اپتیکال، فوکوس لیزری و حتی زوم آنالوگ نماید. ضمن این که گفته شده همکاری دو کمپانی شامل سنسور دوربین اصلی موبایل میت S2 هم خواهد شد، گرچه بعید است قابلیت های ویژه در نظر گرفته شده برای دوربین میت ۹، در این موبایل نیز دیده شود.

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره شد، به احتمال فراوان هوآوی دو تلفن هوشمند تازه خود را پیش از پایان سال ۲۰۱۶ روانه بازار خواهد کرد. از چیپست کایرین ۹۶۰ و رم ۶ گیگابایتی به عنوان بارزترین ویژگی های Mate 9 نام برده شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23577TechnoYab QR Code For: موبایل های Mate 9 و Mate S2 هوآوی مجهز به دوربین دوگانه لایکا خواهند بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *