36dabd20f59e265035338055a30922d4 L - موتورولا در نقش سریع ترین ناشر بروزرسانی اندروید مارشملو
اشتراک

موتورولا در نقش سریع ترین ناشر بروزرسانی اندروید مارشملو

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اندروید

اندروید ۶.۰ مارشمالو که با اسم رمز M شناخته میشود اولین بار در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل در سال ۲۰۱۵ رونمایی شد و اکتبر همان سال منتشر شد. این نسخه در حال حاضر جدیدترین نسخه ی رسمی در دسترس برای دستگاه های اندرویدی میشود اما در آینده ی نزدیک اندروید نوگا یا همان N برای دستگاه های اندرویدی منتشر خواهد شد. مسئله ی انتشار بروزرسانی های گوگل توسط سازندگان یکی از چالش های پلتفرم اندروید بوده است و به همین دلیل نمیتوان پشتیبانی اندروید در این بخش را چندان ایده آل دانست. با این حال عملکرد برخی سازندگان اندرویدی در امر انتشار بروزرسانی ها مناسب تر است. در ادامه ی مطلب با میزان سرعت سازندگان در امر انتشار بروزرسانی ششمین نسخه ی اصلی از سیستم عامل اندروید آشنا خواهیم شد. همراه ما باشید.

بر اساس اطلاعاتی که توسط سازمانی به نام Apteligent منتشر شده است، صرف نظر از گوشی های نکسوسی، کمپانی موتورولا سریعتر از دیگر کمپانی ها اندروید ۶.۰ مارشملو را برای گوشی های خود در امریکا منتشر کرده است. همچنین طبق این گزارش کم سرعت ترین کمپانی در امر انتشار این بروزرسانی کمپانی سونی بوده است و همچنین بیشترین پراکندگی دستگاه های اندرویدی نیز متعلق به کشور روسیه بوده است.

یقینا برای اکثر خریداران و کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی، مسئله ی سرعت دریافت بروزرسانی های سیستم عامل بسیار حائز اهمیت است و کاربران به دنبال پاسخ این سوال هستند که کدامیک از برند های سازنده در این بخش عملکرد مناسب تری دارد. بنابراین گزارش تهیه شده توسط Apteligent میتواند برای این دسته از افراد میتواند سودمند باشد. بر این اساس نموداری توسط این سازمان منتشر شده است که عملکرد چندین سازنده را در مورد سرعت و زمان انتشار اندروید مارشملو برای دستگاه های خود مورد ارزیابی قرار است.

ScreenShot20160816at1740501000x513 300x154 - موتورولا در نقش سریع ترین ناشر بروزرسانی اندروید مارشملو

همان طور که مشاهده میکنید، در این نمودار از سنجش گوشی های نکسوسی در این مورد صرف نظر شده است که البته طبیعی است زیرا که نکسوس ها قطعا سریع تر از تمامی گوشی های دیگر بروزرسانی ها را دریافت میکنند. همان طور که گفته شد موتورولا سریعترین کمپانی در این زمینه بوده است و در حالی که در اکتبر ۲۰۱۵ این نسخه در اختیار سازندگان قرار گرفته است، از ماه نوامبر موتورولا انتشار این نسخه را برای دستگاه های خود آغاز کرده است. ال جی پس از موتورولا در این آمار قرار گرفته است اما نکته ای که وجود دارد این است که تعداد مدل های ال جی که این بروزرسانی را دریافت کرده اند محدود بوده است. اچ تی سی در حالی رتبه ی سوم را در اختیار دارد که این کمپانی تایوانی اندروید مارشملو را برای تمامی دستگاه های سازگار با آن منتشر کرده است. آغاز انتشار توسط سامسونگ و سونی در یک زمان بوده است و بیش از ۵ ماه انتشار این نسخه توسط این دو کمپانی به طول انجامیده است. در مورد گوشی های نکسوسی نیز دو کمپانی ال جی و موتورولا سریع تر عمل کرده اند که البته این مورد گزارش غافل گیر کننده ای محسوب نمیشود.

ScreenShot20160816at1815491000x398 300x119 - موتورولا در نقش سریع ترین ناشر بروزرسانی اندروید مارشملو

اما در زمینه ی کرش کردن دستگاه ها، به نظر میرسد کمپانی سونی با میانگین کرش ۰.۰۸ در صد در این بخش برنده است. اختلاف بین سازندگان در این بخش ناچیز است و تنها کمپانی ZTE آمار نسبتا بدی را از خود به جای گذاشته است. نظر شما در مورد عملکرد سازندگان گوشی های اندرویدی در زمینه ی انتشار بروزرسانی ها چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21457TechnoYab QR Code For: موتورولا در نقش سریع ترین ناشر بروزرسانی اندروید مارشملو

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *