bosch autocook 640x0 w600 - میکسر و خوراک پز جدید Bosch، به پخت و پز غذا شکلی هوشمندانه می بخشند
اشتراک

میکسر و خوراک پز جدید Bosch، به پخت و پز غذا شکلی هوشمندانه می بخشند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

کمپانی Bosch که حضوری چشمگیر در نمایشگاه IFA 2016 داشته به تازگی از خوراک پز چندکاره ای به نام AutoCook و دستگاه دیگری تحت عنوان OptiMum Kitchen Machine رونمایی کرده که هر دوی آنها از قابلیت های هوشمند بهره مند هستند و با نرم افزار توسعه یافته از سوی کمپانی Drop برای تهسیل روند پخت و پز سازگاری دارند.

با اپلیکیشن Drop می توان غذا را به شکلی هوشمندانه در حالت پخت قرار داد و بنابر دستور غذای تهیه شده در اپلیکیشن، هر مرحله را با دقت و کمترین دردسر پشت سر گذاشت. برای مثال دستگاه در زمان مشخصی به شما می گوید که زمان اضافه نمودن مقدار خاصی از ادویه فرا رسیده و می توانید اندکی نمک یا هر ادویه دیگری را به آن اضافه کنید و این روند به همین شکل ادامه می یابد.

AutoCook یک خوراک پز چندکاره است که اپلیکیشنی شامل دستورهای غذا به صورت اختصاصی از سوی Bosch برای آن تدارک دیده شده است. لازم به اشاره است که این خوراک پز دقیقاً به اپلیکیشن متصل نمی شود و بنابراین هنوز باید بسیاری از کارها را به صورت دستی انجام دهید.

Bosch می گوید که بیش از ۵۰ برنامه مختلف برای این دستگاه در نظر گرفته شده و می توان به کمک آن کارهای مختلفی مانند سرخ کردن، بخارپز کردن و غیره را به انجام رساند. AutoCook در قالب دو مدل عرضه می شود که مدل ارزان قیمت آن (۳۰۰ دلار) از قابلیت های هوشمند بی بهره است و دیگری (۵۲۳ دلار) به آنها مجهز شده است.

در همین حال، OptiMum نوعی میکسر به شمار می رود که قرار است مدل پایه اش با قیمت ۷۷۹ دلار و مدل گران تر آن با قیمت ۱۰۰۲ دلار به دست مشتریان برسد. Bosch می گوید به مدد قابلیت های هوشمند این میکسر، دستگاه به خوبی می داند که چه زمانی باید به میکس مواد غذایی، برای مثال تخم مرغ ها، پایان دهد که امری واقعاً هوشمندانه و تحسین برانگیز به شمار می رود.

ضمناً اگر OptiMum به اپلیکیشن متصل باشد، به صورت هوشمند می داند که چطور باید براساس دستور تهیه غذا پیش رود و حتی نیازی به فشار یک دکمه از سوی کاربر نیست. در نهایت باید خاطر نشان کرد که Bosch هنوز درباره تاریخ عرضه این محصولات به بازار صحبتی به میان نیاورده و فعلاً باید تا ارائه جزییات تکمیلی منتظر باقی ماند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23081TechnoYab QR Code For: میکسر و خوراک پز جدید Bosch، به پخت و پز غذا شکلی هوشمندانه می بخشند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *