9eeb5788f4a29fc353d666f2ede4afd3 XL - نارضایتی مصرف کنندگان و مشکلات گلکسی اس 8 سامسونگ
اشتراک

نارضایتی مصرف کنندگان و مشکلات گلکسی اس ۸ سامسونگ

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

میزان اهمیت گلکسی اس ۸ برای سامسونگ مانند روز روشن است و هم سامسونگ و هم طرفداران این شرکت به این موضوع واقفند که سامسونگ باید به یک موفقیت بزرگ دیگر با پرچمداران جدید خود دست پیدا کند. بنابراین در وهله ی اول غول کره ای باید نظر کاربران را جلب کند و با ارائه ی یک پرچمدار کم عیب و نقص رضایت آنها را نیز جلب کند. سامسونگ پرچمدار جدید خود را با طراحی نسبتا جدید که بسیار زیبا هم هست همراه کرده و مثل همیشه از قدرتمندترین قطعات سخت افزاری در این دستگاه ها استفاده کرده است. اما در حالی که مدت زیادی از ورود گلکسی اس ۸ و رسیدن این دستگاه به دست کاربران نمیگذرد، تاکنون شاهد شکایات زیادی پیرامون این دستگاه بوده ایم.

اولین نارضایتی ها از گلکسی اس ۸ در مورد پیام خطای DQA keeps stopping بود که زمانی که دستگاه به شبکه ی وای فای متصل میشد، این پیام دائما ظاهر میشد. طبق انتظار این یک مشکل نرم افزاری بود و سامسونگ آن را با ارائه ی یک بروزرسانی رفع کرد. سپس یک مشکل جدی تر از طرف گلکسی اس ۸ بروز داده شد و آن هم هاله ی قرمز رنگی بود که صفحه نمایش این دستگاه را پوشش میداد. این مشکل سر و صدای بیشتری نسبت به مشکل قبلی ایجاد کرد، سپس سامسونگ با بیان اینکه این مشکل نیز سخت افزاری نیست، انتشار بروزرسانی برای حل این مشکل را نیز آغاز کرد تا کاربران با استفاده از یک گزینه ی جدید، مشکل بر هم ریختگی رنگ نمایشگر گلکسی اس ۸ را حل کنند. در فاصله ای کم باز هم مشکل دیگری از گلکسی اس ۸ به گوش رسید که مربوط به ریبوت شدن های تصادفی و بی دلیل و فریز شدن های ناگهانی این دستگاه بود. این مشکل همچنان پا برجاست و کاربران در انتظار یک بروزرسانی نرم افزاری دیگر برای حل این مشکل از سوی سامسونگ هستند.

اما به نظر میرسد گزارشات در مورد مشکلات عجیب پرچمدار سامسونگ قصد خاتمه یافتن ندارند. طبق جدیدترین گزارشی که توسط وب سایت Koreaherald منتشر شده، برخی کاربران معتقدند کیفیت ساخت پائین گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در زیر ظاهر زیبای این دستگاه ها پنهان شده است. به تازگی کاربری از کره  ی جنوبی تصویری از گلکسی اس ۸ خود منتشر کرده که نشان میدهد برخی از پیکسل های صفحه نمایش این دستگاه از کار افتاده و به اصطلاح سوخته اند. این کاربر گفته است که تنها نزدیک به یک هفته است که گوشی جدید خود را تهیه کرده است و اکنون با این مشکل مواجه شده است. همان طور که احتمالا میدانید، سوختگی پیکسل ها مشکلیست که باعث میشود یک پیکسل به طور دائم توانایی خود برای نشان دادن رنگ ها را از دست بدهد و این اتفاق معمولا به دلیل کارکرد غیر عادی پیکسل ها رخ میدهد. این پدیده در نمایشگر های امولد رایج تر است و تصویری که منتشر شده بوده، نشان از این داشته است مشکل از کار افتادن پیکسل ها در قسمت پائینی نمایشگر گلکسی اس ۸، درست جایی که در نسل های قبل دکمه ی فیزیکی هوم قرار داشت و اکنون با دکمه های مجازی جا به جا شده اتفاق افتاده است. ویژگی AOD یکی از مضنونین این اتفاق به حساب میآید هر چند سامسونگ این موضوع را رد کرده و سخنگوی این شرکت گفته در جدیدترین دستگاه های سامسونگ از فناوری جلوگیری از سوخته شدن پیکسل ها استفاده شده است. وی در ادامه گفته است که تا این لحظه به جز این مورد، هیچ مورد مشابه دیگری گزارش نشده است.

چیزی که مشخص است، این مشکل دیگر نرم افزاری نیست و نمیتوان انتظار رفع شدن آن با بروزرسانی نرم افزاری را داشت. چاره ی این مشکل فقط تعویض نمایشگر یا تعویض دستگاه و گرفتن یک دستگاه نو است. بنابراین خطر در نزدیکی سامسونگ قرار دارد چرا که در صورتی که این گزارشات بیشتر شوند، شاید تاریخ تکرار شود و سامسونگ مجبور شود همچون گلکسی نوت ۷، گلکسی اس۸ را نیز فراخوانی کند. که در آن صورت مطمئنا غول کره ای وارد چالشی جدی میشود. فروش گلکس اس ۸ و اس ۸ پلاس با قدرت در جریان است و این همان چیزیست که گلکسی نوت ۷ نیز تجربه کرد، اما اتفاقات بعدی به هیچ عنوان برای سامسونگ خوشآیند نبود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 57342TechnoYab QR Code For: نارضایتی مصرف کنندگان و مشکلات گلکسی اس ۸ سامسونگ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *