2ec7d0c6aa8f91e4074086b3e20534a7 L - نرخ های جدید مکالمه و اینترنت مخابرات در قبوض جدید اعمال شده است
اشتراک

نرخ های جدید مکالمه و اینترنت مخابرات در قبوض جدید اعمال شده است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

مدتی پیش بود که نرخ های جدید تلفن با افزایشی چشمگیر روبرو شدند و این موضوع سر و صدای زیادی به پا کرد.این هیاهو حتی به مجلس هم کشیده شد و باعث شد تا نمایندگان سوالاتی در این مورد از وزیر ارتباطات بپرسند.در کنار افزایش نرخ مکالمه،نرخ های جدید اینترنت هم تصویب شد که البته این بار با کاهش قیمت روبرو بود.حال معاون شرکت مخابرات ایران گفته است که نرخ های جدید در قبوض تلفن ثابت از مرداد ماه اعمال شده است و جزییات این اعمال قیمت را هم اعلام کرده است.

داوود زارعیان در گفتگو با مهر، با اشاره به اعمال تعرفه های جدید در قبوض تلفن و اینترنت مخابرات اظهار داشت: در قبوض مربوط به اول مرداد تا اول مهر سال ۹۵ ، کارکرد مشترکان با احتساب تعرفه های جدید، اعمال شده است.
وی گفت: براین اساس در قبوض تلفن مشترکان، تعرفه شهری از ۳۰ ریال به ۴۵ ریال به ازای هر دقیقه مکالمه محاسبه شده است و هزینه حداقل کارکرد شهری به ازای هر دوره مبلغ ۲۹۷۰ تومان آمده است. این گزینه برای هر تلفن روستایی، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و برای هر تلفن شهری ۳۳۰ دقیقه مکالمه است که در قبوض شهری حدود ۲۹۷۰ تومان به ازای یک دوره دوماهه می شود.
معاون شرکت مخابرات ایران در مورد کاهش تعرفه اینترنت و لحاظ کردن آن در قبوض مشترکان نیز تاکید کرد: این تعرفه برای مشترکان اینترنت حجمی مخابرات نیز محاسبه شده است. به نحوی که هم اکنون مشترکانی که از سرویس حجمی مخابرات استفاده می کنند حتی ۶۷ درصد پایین تر از تعرفه های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، هزینه می پردازند.
وی با بیان اینکه براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ۱۰۰ گیگابایت اینترنت یک ساله ۱۶۴ هزار تومان قیمت دارد افزود: این درحالی است که هم اکنون مخابرات، اینترنت یکساله ۱۰۰ گیگابایتی را ۹۰ هزار تومان محاسبه می کند.
زارعیان تاکید کرد: اینترنت نامحدود مخابرات، برای مشترکان مانند قبل محاسبه می شود و مشترکان در صورت تمایل می توانند سرویس خود را به اینترنت حجمی تغییر دهند تا تعرفه های جدید برایشان اعمال شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28905TechnoYab QR Code For: نرخ های جدید مکالمه و اینترنت مخابرات در قبوض جدید اعمال شده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *