galaxy s8 orchid grey 30 - نسخه اگزینوس گلکسی اس 8 امتیاز 7000 را در گیک‌بنچ کسب کرد
اشتراک

نسخه اگزینوس گلکسی اس ۸ امتیاز ۷۰۰۰ را در گیک‌بنچ کسب کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ، گوشی‌های پرچم‎دار گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus را در دو مدل به بازار عرضه می‎کند و یک نسخه با چیپ‎ست اگزینوس ۸۸۹۵ و مدل دیگر با تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام ارائه شده است. البته تنها نسخه مخصوص برای عرضه در بازار ایالات متحده، از تراشه پرچم‌دار جدید کوالکام با هشت هسته پردازشی استفاده می‎کند و سایر نسخه‌ها با تراشه اگزینوس به صورت جهانی عرضه می‎شود.

چیپ‌ست اگزینوس ۸۸۹۵ که به‌تازگی رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است، از هشت هسته پردازشی استفاده می‌کند و واحد گرافیکی Mali-G71 MP20 برای آن در نظر گرفته شده است. این تراشه که به گوشی گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus قدرت می‌دهد، توانسته در آزمون گیک‎بنچ نزدیک به ۷۱۰۱ امتیاز به‌دست آورد. این امتیاز حاصل از بررسی عملکرد چند هسته پردازشی است و یکی از بالاترین امتیازهایی به شمار می‌رود که توسط یک گوشی‎هوشمند به ثبت رسیده است. در بررسی عملکرد تنها یک هسته پردازشی، گلکسی S8 سامسونگ با امتیاز ۲۱۲۱، فاصله قابل‎توجهی با آیفون‌های شرکت اپل در آزمون گیک‌بنچ دارد.

flate 1 - نسخه اگزینوس گلکسی اس 8 امتیاز 7000 را در گیک‌بنچ کسب کرد

اگزینوس ۸۸۹۵ سامسون مبتنی بر معماری پردازش ۱۰ نانومتری FinFET توسعه یافته است. همین موضوع، باعث شده تا مصرف انرژی در چیپ‌ست پرچم‌دار جدید اگزینوس سامسونگ از سری ۹ کاهش پیدا نماید و این تراشه، کارآیی بیشتری در مقایسه با اگزینوس ۸۸۹۰۰ داشته باشد. البته در استفاده روزمره، چندان شاهد تفاوت بین عملکرد گلکسی S8 و سایر گوشی‌های پرچم‌دار اندرویدی نخواهیم بود اما به هرحال، اگر به دنبال معیاری برای به رخ‌کشیدن قدرت سخت‌افزاری گوشی گلکسی S8 سامسونگ هستید، استفاده از بنچمارک‌ها بهترین راه است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 59406TechnoYab QR Code For: نسخه اگزینوس گلکسی اس ۸ امتیاز ۷۰۰۰ را در گیک‌بنچ کسب کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *