Acrobat Reader for iOS w600 - نسخه جدید اپلیکیشن آکروبات ریدر برای iOS و اندروید منتشر شد
اشتراک

نسخه جدید اپلیکیشن آکروبات ریدر برای iOS و اندروید منتشر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

اپلیکیشن آکروبات ریدر ادوبی با آخرین آپدیتی که برایش منتشر شده، از همیشه مفیدتر و کاربردی تر شده است. تقریبا یک هفته مانده به جمعه سیاه، ادوبی تصمیم گرفته با اضافه کردن قابلیتی به آکروبات ریدر تهیه رسید برای کاربرانی که در این روز به خرید می پردازند را آسان تر کند.

آکروبات ریدر جدید برای iOS و اندروید به ابزاری رایگان برای اسکن مجهز شده که می تواند به راحتی رسیدهای خرید را به فایل های PDF تبدیل کند. در حقیقت، چیزهای زیادی هستند که با آکروبات ریدر می توان از آن ها خروجی PDF گرفت؛ از اسناد و مدارک گرفته تا یادداشت های ساده، کارت های ویزیت، عکس، فرم و حتی نوشته های روی تخته وایت برد.

Acrobat Reader 1 w600 300x267 - نسخه جدید اپلیکیشن آکروبات ریدر برای iOS و اندروید منتشر شد

نکته عالی این که اپلیکیشن امکانی فراهم کرده تا بتوانید تعداد زیادی از این اسناد و مدارک را در یک فایل واحد جمع آوری و ذخیره کنید. توسعه دهندگان آکروبات ریدر ضمنا به این نکته اشاره داشته اند که از این پس کیفیت تمامی عکس های اپ با توجه به بهبود سیستم تشخیص حاشیه اسناد، ابزار تصحیح پرسپکتیو و شفاف سازی متن ارتقاء خواهند یافت.

این ها فقط بخشی از قابلیت هایی هستند که ادوبی برای داشتن PDF هایی با کیفیت بالا در اختیارتان قرار داده است. اما سادگی کار با ابزار اسکنر شاید از همه چیز مهم تر باشد. کافیست دوربین را به سمت سند یا رسید گرفته و دکمه شاتر را بفشارید؛ آکروبات ریدر بقیه کارها را خودش به طور خودکار انجام می دهد.

در انتها بد نیست بدانید که تمام عکس هایی که با آکروبات ریدر می گیرید، جهت پردازش پروسه پیچیده ای به اسم Adobe Sensei را طی می کنند تا خروجی های مطلوبی از اپلیکیشن تحویل بگیرید. آخرین نسخه آکروبات ریدر را می توانید همین حالا از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 32257TechnoYab QR Code For: نسخه جدید اپلیکیشن آکروبات ریدر برای iOS و اندروید منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *