نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد Vaio Z Mercedes Benz - نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد منتشر شد
اشتراک

نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد منتشر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

به تازگی، سونی از نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد (Vaio Z Mercedes Benz special edition) رونمایی کرده که در هنگام روشن شدن، صدای خودرو مرسدس بنز را خواهید شنید!

نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد به تازگی در بازار کشور ژاپن عرضه شده که با تصویری از یک خودرو مرسدس بنز در قسمت عقب، لوگوی معروف مرسدس در تاچ‌پد و برخی نشانه‌های مخفی دیگر از این اتومبیل در قسمت‌های مختلف لپ تاپ سونی همراه است. البته اگر طرفدار سری فیلم‌های سریع و خشن هستید و نسخه Tokyo Drift این سری را دیده‌اید، قطعا به راحتی می‌توانید همه این نشانه‌های مخفی را در لپ تاپ گران‌قیمت خود پیدا کنید.

قیمت نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد

این لپ تاپ در واقع بر پایه لپ تاپ هیبریدی سال ۲۰۱۶ سونی، با نام وایو زد فلیپ (Vaio Z Flip)، طراحی شده که قیمت نسخه Core i7 آن ۲۵۰ هزار ین ژاپن (معادل ۲۲۳۹ دلار آمریکا) است. سونی Vaio Z ادیشن مرسدس بنز در دو مدل ساخته شده است؛ مدل اول تصویر و نشانه‌هایی از خودرو لوکس و خودران مرسدس بنز Vision Tokyo را در خود جای داده و مدل دوم نیز خودرو کلاسیک ۳۰۰SL را به نمایش گذاشته است.

البته اگر تمایل زیادی به دنیای اتومبیل ندارید، می‌توانید نسخه معمولی لپ تاپ وایو زد فلیپ را با قیمت ۱۲۹۹ دلار از فروشگاه‌ها خریداری کنید.

در ادامه، تصاویری از لپ تاپ لوکس سونی را خواهید دید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 61191TechnoYab QR Code For: نسخه مرسدس بنز لپ تاپ وایو زد منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *