ebbd91be98f030e947c661cf7cc56384 L - نظرسنجی ها نشان می دهند 50 درصد از خریداران نوت 7 حالا از آیفون ها استفاده می کنند
اشتراک

نظرسنجی ها نشان می دهند ۵۰ درصد از خریداران نوت ۷ حالا از آیفون ها استفاده می کنند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

با این که داستان گلکسی نوت ۷ رسما از سوی سامسونگ به پایان رسیده و این شرکت تمرکز خود را بر روی قدرتمندتر کردن گلکسی اس ۸ قرار داده است، رسانه های مختلف دست بردار نیستند و هر روز گزارشات مختلفی درباره تاثیر اتفاقات پیش آمده برای گلکسی نوت ۷ بر روی بازار تلفن های هوشمند منتشر می کنند. اخیرا موسسه IDC گزارشی را درباره خریداران این دستگاه ناکام منتشر کرده که حقایق جالبی در آن به چشم می خورند.

چند هفته پیش بود که سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد برای اطمینان از اینکه در آینده اتفاقات مشابهی برای گوشی های این شرکت رخ نخواهد داد بسیاری از قوانین و پارامترهای مربوط به ایمنی سنجی خود را تغییر می دهد. همچنین موسسه BayStreet نیز در یک نظرسنجی اعلام کرده بود ۷۰ درصد از صاحبان گلکسی نوت ۷ همچنان به برند سامسونگ وفادار خواهند بود. اما حالا گزارش IDC نشان دهنده نکات جالب دیگری است. بر اساس این نظرسنجی که تنها ۴ روز پس از اعلام رسمی پایان کار گلکسی نوت ۷ از سوی سامسونگ انجام شده، از ۳ گروه مختلف از کاربران سوالات متعددی پرسیده شده است. این سه گروه شامل کاربرانی بوده اند که قبلا از گوشی های سامسونگ استفاده کرده بوده اند و کاربرانی که هرگز از تلفن های هوشمند این کمپانی استفاده نکرده اند. همچنین به گفته IDC از مجموع افراد شرکت کننده در نظر سنجی تنها نزدیک به ۵ درصد از کاربران یکی از خریداران گلکسی نوت ۷ بوده اند. از این تعداد، نیمی از آنها گزارش کرده اند که “تصمیم دارند یک گوشی آیفون خریداری کنند یا در حال حاضر یک مدل آیفون خریده اند”. به علاوه، تنها ۱۷ درصد از کاربرانی که قبلا از گوشی های سامسونگ استفاده کرده بوده اند اعلام کردند که باز هم از تلفن های هوشمند این کمپانی استفاده می کنند.

با این حال هر چند توقف تولید نوت ۷ باعث ضرر چند میلیارد دلاری سامسونگ شده، محققان IDC عقیده دارند در صورتی که گلکسی اس ۸ سامسونگ یک گوشی متفاوت و موفق باشد، بسیاری از کاربران مشکلات به وجود آمده برای نوت ۷ را فراموش خواهند کرد. در روزهای اخیر شایعات متعددی درباره مشخصات فنی S8 منتشر شده که همه آنها به ویژگی های جدید و متمایز این گوشی می پردازند. باید دید آیا سامسونگ می تواند این دوره بحرانی را نیز پشت سر بگذارد یا خیر.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30460TechnoYab QR Code For: نظرسنجی ها نشان می دهند ۵۰ درصد از خریداران نوت ۷ حالا از آیفون ها استفاده می کنند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *