56ce3e8b f6d0 4a11 bd5f efb9ca5acddb - نوکیا بازگشت به بازار گوشی های هوشمند در سال 2017 را تایید کرد
اشتراک

نوکیا بازگشت به بازار گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۷ را تایید کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: نوکیا, اخبار

پس از انتشار اخبار و شایعات متعدد در خصوص بازگشت نوکیا به بازار گوشی‌های هوشمند، حال این کمپانی طی برگزاری مراسمی که Nokia’s Capital markets Day نام دارد، تایید کرد که در سال ۲۰۱۷ به بازار گوشی‌های هوشمند بازگشته و محصولاتی با برند این کمپانی راهی بازار خواهد شد. مراسم مورد نظر گردهمایی است که ۱۵ نوامبر هر سال با حضور سرمایه‌گذاران این کمپانی فنلاندی برگزار می‌شود.

البته باید به این نکته اشاره کرد که نوکیا خود همچون گذشته تولید گوشی‌های هوشمندش را بر عهده خواهد داشت. در واقع کارخانه‌ای تحت تملک نوکیا برای تولید گوشی‌های هوشمند وجود ندارد، بلکه محصولات تولید شده با برند نوکیا با همکاری کمپانی فندلاندی HMD Global و فاکسکان تایوانی راهی بازار خواهند شد. HMD Global یک کمپانی فنلاندی است که توسط متخصصان سابق نوکیا اداره می‌شود. این کمپانی وظیفه‌ی تولید، بازاریابی و فروش گوشی‌های هوشمند برند نوکیا را بر عهده دارد. همچنین باید به عرضه‌ی لوازم جانبی توسط این کمپانی نیز اشاره کنیم. فاکسکان نیز وظیفه‌ی تحقیق و توسعه در رابطه با این محصولات را بر عهده خواهد داشت.

انتظار می‌رود با توجه به شنیده‌ها و اخبار منتشر شده اولین گوشی‌هوشمند عرضه شده توسط نوکیا D1C باشد که بنابر اطلاعات موجود مبتنی بر اندروید ۷ نوقا و همچنین مشخصات فنی همچون نمایشگر فول اچ‌دی، اسنپدراگون ۴۳۰ و حافظه‌ی رم ۳ گیگابایتی راهی بازار خواهد شد.

نوکیا طی برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلون مراسمی را برگزار خواهد کرد که انتظار می‌رود طی آن شاهد ارائه‌ی جزئیاتی از برنامه‌های این کمپانی در رابطه با گوشی‌های هوشمندش باشیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 32136TechnoYab QR Code For: نوکیا بازگشت به بازار گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۷ را تایید کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *