5e724994f9d843de4445c66c1198d08e L - نوکیا در کنگره ی جهانی موبایل 2017 حضور خواهد داشت
اشتراک

نوکیا در کنگره ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ حضور خواهد داشت

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: نوکیا, مایکروسافت

با بیرون آمدن برند نوکیا از زیر یوغ مایکروسافت، این کمپانی همان طور که قبلا گفته شد میتواند از سه ماهه ی پایانی امسال به بعد مجددا از برند خود بر روی گوشی های هوشمند استفاده کند. مایکروسافت پس از اینکه نتوانست نوکیا را با پلتفرم ویندوز موبایل به جایگاه اصلی خود برساند و در عین حال بخش موبایل مایکروسافت نیز تقریبا به حالت تعطیلی درآمد،  ردموندی ها تصمیم به فروش نوکیا گرفتند و این بار HMD، یکی از کمپانی های زیر شاخه ی کمپانی تایوانی فاکس کان صاحب این برند شد تا با صحبت هایی که هنگام این قرارداد عنوان شد، امید کاربران برای بازگشت مجدد یکی از محبوب ترین برند های جهان زنده شود. حال خبر جدیدی در این مورد منتشر شده کهه نوید حضور نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 را به کاربران میدهد. همراه ما باشید.

Screenshot 201610121229112 Copy 300x248 - نوکیا در کنگره ی جهانی موبایل 2017 حضور خواهد داشت

حساب رسمی نوکیا در شبکه ی توئیتر به تازگی توئیتی را به اشتراک گذاشته است که به نوعی خبری را از سوی آقای راحیف سوری، مدیر عامل اجرایی کمپانی نوکیا نقل قول کرده است که حاکی از این دارد که نوکیا در کنگره ی جهانی موبایل سال آینده حضور خواهد داشت و آقای سوری نیز یکی از سخنرانان MWC پیش رو خواهند بود. همان طور که گفته شد از پایان سال جاری نوکیا مجوز استفاده از برند خود را بر روی گوشی های موبایل به دست میآورد، بنابراین میتوان انتظار داشت که این کمپانی فنلاندی در رویداد بزرگ صنعت گوشی های هوشمند که در شهر بارسلونا برگذار خواهد شد، دست کم از یک گوشی هوشمند رونمایی کند. این خبر ممکن است ارتباطی با گزارشات اخیر در مرود گوشی هوشمند نوکیا D1C که اخیرا در بنچمارک های مختلف از جمله AnTuTu و گیک بنچ مشاهده شده، داشته باشد. به هر حال هنوز ماه ها تا زمان نمایشگاه MWC 2017 فرصت باقی است و مطمئنا تا آن زمان شاهد گزارشات بیشتری در این زمینه خواهیم بود. کنگره ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ از ۲۷ فوریه تا ۲ مارس برگذار خواهد شد.

GSMA نیز وب سایت خود را به روز رسانی کرده است و اکنون نام مدیر عامل کمپانی نوکیا در کنار دیگر سخنرانان نمایشگاه MWC از جملهNiantic، کمپانی نرم افزاری که در زمینه ی ساخت بازی های واقعیت افزوده فعالیت دارد، درکنار مدیر عامل شرکت کسپرسکی، مدیر عامل AT&T و غیره دیده میشود. MWC مهم ترین گردهمایی صنعت گوشی های موبایل و تجهیزات مخابراتی است و تمام سازندگان مطرح این صنعت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28352TechnoYab QR Code For: نوکیا در کنگره ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ حضور خواهد داشت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *