adastral park 136408030316203901 160818135851 w600 - نوکیا و BT همکاری خود برای توسعه فناوری 5G را آغاز کرده اند
اشتراک

نوکیا و BT همکاری خود برای توسعه فناوری ۵G را آغاز کرده اند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: نوکیا, اخبار

اخیراً شرکت های نوکیا و BT با هم توافق‌نامه ای در خصوص همکاری برای توسعه فناوری ۵G امضا کرده اند. هر دو کمپانی اکنون تلاش می کنند تا ظرفیت های تجاری سازی ۵G را یافته و تجهیزات مورد نیاز آن را توسعه دهند.

بیشتر تلاش دو شرکت یاد شده، بر توسعه فناوری هایی خواهد بود که راه را برای ۵G خواهند گشود. برای مثال، امواج رادیویی از نوع mmWave با فرکانس بالا.

۵G در سال های پیش رو می تواند داده ها را به شکلی فوق سریع جا به جا کرده و تاخیر را نیز به حداقل برساند. سرعت بالا در آینده، لازمه جا به جایی محتوای ویدیویی ۳۶۰ درجه و یا موارد مرتبط به واقعیت مجازی خواهد بود. این در حالیست که اتومبیل های خودران نیز به تاخیر بسیار اندک این شبکه اتکا کرده و می توانند تصمیمات خود را توسط رایانش ابری اتخاذ کنند.

«هاوارد واتسون» (Howard Watson) مدیر اجرایی «BT Technology» در همین رابطه می گوید: «هنوز در ابتدای راه توسعه فناوری ۵G قرار داریم اما تجربه به ما می گوید که کلید موفقیت، در همکاری است. اکنون بسیار خرسندیم که می توانیم با نوکیا در این زمینه همکاری نماییم.»

این در حالیست که «کورمک ولان» (Cormac Whelan)، مدیر اجرایی نوکیا در انگلیس نیز نظر مشابهی در خصوص همکاری با BT Technology دارد. لازم به اشاره است که نوکیا در سال های اخیر مشغول توسعه تجهیزات مرتبط با فناوری ۵G بوده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22020 TechnoYab QR Code For: نوکیا و BT همکاری خود برای توسعه فناوری ۵G را آغاز کرده اند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *