baa8b8e20e38b25a0d190fe1920ad4f7 L - نیمی از خریداران گلکسی نوت 7 سامسونگ به سمت آیفون 7 اپل میروند!
اشتراک

نیمی از خریداران گلکسی نوت ۷ سامسونگ به سمت آیفون ۷ اپل میروند!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

با قاطعیت میتوان گفت که نوت ۷ یک فاجعه ی تمام عیار را برای کمپانی سامسونگ و البته صنعت گوشی های هوشمند رقم زد و از آنجا که امید ها از این پرچمدار در سطح بسیار بالایی قرار داشت، مطمئنا هنوز هم که هنوز هست بسیاری از طرفداران سامسونگ در شوک اتفاقاتی که برای این دستگاه افتاد و منجر به توقف تولید آن شد به سر میبرند. در حالی که نوت ۷ میرفت تا رکورد فروش گلکسی اس ۷ را بشکند و آمار فروش های روز اول نیز همین نوید را میداد، شکستی سنگین برای سامسونگ رقم خورد. در سمت دیگر اپل در موعد مقرر آیفون های جدید خود را در حالی معرفی کرد که دیگر رقیب سر سختی پیش روی خود نمیبیند. همراه ما باشید.

هفته ی گذشته تحلیگران اینگونه پیش بینی کردند که فروش نسل جدید آیفون های اپل به لطف شکست نوت ۷ سامسونگ حدودا ۸ میلیون دستگاه افزایش خواهد یافت. به هر حال سامسونگ و اپل همواره رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر داشته اند و حتی یک اشتباه کوچک از طرف هر کدامیک از این کمپانی باعث میشود تا از یکدیگر سبقت گیرند و اکنون که مهم ترین محصول سال جاری سامسونگ با چنین فاجعه ای مواجه شد، فرصت برای پیشگیری اپل از سامسونگ کاملا محیا است. حال که تولید نوت ۷ سامسونگ پس از دو بار فراخوانی کاملا متوقف شده است، آقای Ming Chi Kou، تحلیلگر ارشد کمپانی KGI Securities بر این باور است که احتمالا نیمی از کسانی که نوت ۷ سامسونگ را خرید یا پیش خرید کرده بودند به سمت آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس اپل خواهند رفت. تعداد کسانی که نوت ۷ را سفارش داده بودند چیزی حدود ۱۲ میلیون نفر بوده اند و بر اساس پیش بینی آقای Ming Chi Kou، حدود ۵ الی ۷ میلیون نفر از این افراد روی به نسل جدید آیفون خواهند آورد. ایشان معتقد است که اکثر این افراد آیفون ۷ پلاس را به خاطر داشتن دوربین دوگانه که تصاویر بهتری را ثبت میکند انتخاب خواهند کرد. همچنین از آنجا که خریداران سری نوت ۷ دوستدار فبلت ها هستند و آیفون ۷ پلاس نیز ابعادی نزدیک به گلکسی نوت ۷ دارد، فبلت اپل انتخاب اکثریت خریداران نوت ۷ سامسونگ خواهد بود.

همچنین آقای Ming Chi Kou معتقد است که نیمی دیگر از خریداران نوت ۷ به سمت دیگر محصولات اندرویدی مانند پیکسل های جدید گوگل که اوایل ماه جاری رونمایی شدند مهاجرت خواهند کرد. به هر حال چیزی که مسلم است تعداد خریداران نوت ۷ و کسانی که خرید این پرچمدار را داشتند بسیار زیاد است و با اتفاقی که برای این محصول رخ داد، این تعداد به دیگر محصولات داخل بازار روی خواهند آورد. بنابراین دیگر سازندگان از این فرصت میتوانند استفاده کنند تا آمار فروش و سود دهی خود را افزایش دهند. سامسونگ اعتماد خود را نیز بسیاری از کاربران از دست داده است و امید دارد تا با گلکسی اس ۸، مجددا اعتماد مشتریان خود را جلب کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29038TechnoYab QR Code For: نیمی از خریداران گلکسی نوت ۷ سامسونگ به سمت آیفون ۷ اپل میروند!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *