switch w600 - نینتندو سوییچ از سخت افزار قدرتمند Nvidia بهره می برد
اشتراک

نینتندو سوییچ از سخت افزار قدرتمند Nvidia بهره می برد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

به نظر می رسد که اکثر شایعاتی که پیش تر در رابطه با نینتندو سوییچ انتشار یافته بودند به حقیقت پیوسته اند. نینتندو تایید کرده که کنسول سوییچ از پردازه های شرکت Nvidia بهره می برد.در این کنسول از یک پردازنده Tegra استفاده شده که البته برای بهبود کارایی، تا حد زیادی به دست مهندسیش Nvidia و نینتندو شخصی سازی شده. در واقع معماری این پردازنده تگرا بر اساس معماری به کار رفته در کارت های سری Geforce است.

نرم افزار این کنسول هم ویژگی های بسیار جالب و قابل توجهی دارد. این کنسول به یک موتور فیزیک قدرتمند، چندین رابط برنامه نویسی نرم افزار متعدد و ابزار مخصوص توسعه بازی های ویدیویی مجهز شده. خود انویدیا هم بی کار ننشسته و رابط های نرم افزاری و ابزار مخصوص خود را این کنسول گنجانده تا کارایی کنسول سوییچ به حداکثر برسد. طبق گفته خود انویدیا رابط برنامه نویسی نرم افزار NVN به توسعه دهندگان کمک خواهد کرد که عناوین سبک تر را در مدت زمان کوتاه تری توسعه دهند و آن ها را به دست بازیکنان برسانند.

Nvidia هم در طراحی معماری سخت افزاری این کنسول دست داشته و هم به نینتندو در بخش نرم افزاری یاری رسانده. به کمک انویدیا توان پردازشی این کنسول، چه در حالت دستی و چه در حالت خانگی افزایش یافته. برای مثال سیستم عاملی سفارشی با GPU این کنسول ادغام شده تا کارایی و بهره وری سوییچ به حداکثر میزان خود برسد.

به نظر می رسد که سوییچ مانند سایر کنسول های نینتندو، از نظر فنی دیگر یک نسل از رقیبانش عقب تر نخواهد بود! این کنسول ماه مارچ ۲۰۱۷ به صورت جهانی منتشر خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29396TechnoYab QR Code For: نینتندو سوییچ از سخت افزار قدرتمند Nvidia بهره می برد

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *