first look at nintendo switch00013510still013jpg fe1d80 765w w600 - نینتندو سوییچ به طور همزمان دو تصویر نمایش نمی دهد
اشتراک

نینتندو سوییچ به طور همزمان دو تصویر نمایش نمی دهد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

اگرچه کمپانی ژاپنی اذعان داشته اطلاعات دقیق و سایر مشخصات سخت افزاری محصول اخیراً معرفی شده، در آینده و در تاریخی نزدیک تر به زمان عرضه معرفی می شود، اما خبرهای پیرامون کنسول جالب توجه و انقلابی نینتندو سوییچ هنوز ادامه دارد.

جدیدترین گفته ها به مسئله ای اشاره داشته که از بدو معرفی مورد بازجویی هواداران قرار گرفته بوده است؛ اینکه آیا مشابه با Wii U می توان از هر دو حالت دستگاه برای نمایش تصاویر همزمان استفاده کرد؟

روابط عمومی نینتندو در گفت و گویی با وب سایت پالیگان اذعان کرده «نینتندو سوییچ صرفاً برای ارائه یک تصویر طراحی شده و در هر کدام از دو حالت خانگی یا قابل حمل، روی یک نمایشگر به تجربه بازی های ویدیویی خواهید پرداخت.»

جدا از این مبحث کمپانی ژاپنی فقط به بیان چند ویژگی کوچک دیگر مثل پشتیبانی از فیگورهای Amiibo، همکاری با چند شرکت مختلف سوم شخص برای تولید محتوا و استفاده از تکنولوژی تگرای انویدیا برای تامین توان پردازشی دستگاه بسنده کرده است.

علاوه بر این سوییچ در نقطه اول به عنوان یک کنسول خانگی در نظر گرفته می شود و قرار نیست جایگزینی برای ۳DS باشد؛ گفتنی است هیچکدام از بازی های Wii U و ۳DS نیز با این کنسول همخوانی نداشته و پلتفرم گیمینگ جدید نینتندو مستقلاً به فعالیت خواهد پرداخت.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29994TechnoYab QR Code For: نینتندو سوییچ به طور همزمان دو تصویر نمایش نمی دهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *