b8917f8d 2e8f 4335 8ad0 d25b69ee4b83 - نینتندو سوییچ هنگام اتصال به تلویزیون از رزولوشن 4K پشتیبانی می‌کند
اشتراک

نینتندو سوییچ هنگام اتصال به تلویزیون از رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

این روزها اخبار زیادی درباره‌ی کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. شایعاتی که به طور قطعی، صحت یا واقعی نبودن آن‌ها مشخص نیست و دوست داریم هرچه زودتر به تاریخ ۲۴ دی ماه و لایو استریم نینتندو برسیم تا مشخصات اصلی و قابلیت‌های این کنسول فوق العاده مرموز مشخص شود. حال یاسودا، محقق موسسه Ace Research، اعلام کرده که کنسول نینتندو سوییچ در حالت اتصال به داک و وصل شدن به تلویزیون، قادر به اجرای بازی در رزولوشن ۴K است و زمانی که به شکل یک کنسول دستی استفاده می‌شود، رزولوشن ۱۰۸۰p دارد.باتکنویابهمراه باشید.

این خبر در حالی منتشر شده است که قبلا شایعه شده بود که در حالت اتصال به داک شاهد رزولوشن ۱۰۸۰p و در حالت پورتابل شاهد رزولوشن ۷۲۰p خواهیم بود. مدتی پس از انتشار این خبر در توییتر، امیلی راجرز، یکی از منابع داخلی صنعت گیم، در یک توییت اعلام کرد که در حالت اتصال به داک، رزولوشن نینتندو سوییچ ۴K است؛ ولی در حالت پورتابل نمی‌تواند ۱۰۸۰p باشد و سازنده، رزولوشن ۷۲۰p را در راستای افزایش عمر باتری در نظر گرفته است.

در آخر نظر شما کاربران در مورد این کنسول و شایعات حول آن چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37519TechnoYab QR Code For: نینتندو سوییچ هنگام اتصال به تلویزیون از رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *