Nintendo Swirch official w600 - نینتندو قصد دارد با ارائه ابزاری نظر توسعه دهندگان سوم شخص را جلب کند
اشتراک

نینتندو قصد دارد با ارائه ابزاری نظر توسعه دهندگان سوم شخص را جلب کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

بدون شک کنسول نینتندو سوییچ از سخت افزاری به مراتب هیجان انگیزتر و جذاب تر از Wii U برخوردار است، اما اگر قرار باشد ژاپنی ها این بار سربلند بیرون بیایند، می بایست یکی از نکات منفی کنسول های قبلی مرتفع گردد؛ یعنی جذب توسعه دهندگان سوم شخص.با تکنویابهمراه باشید.

با این تفاسیر «مایکل پچر» یکی از تحلیلگران صنعت معتقد است زادگاه ماریو این بار ابزارهای ویژه ای را تدارک دیده که روند توسعه بازی های ویدیویی برای این پلتفرم را حتی از دستگاه های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان ساده تر می کند.

وی مدعی است در میان گفته های مدیران نینتندو شنیده که «توسعه بازی برای سوییچ آسان ترین مسیر در بین سه پلتفرم موجود در بازار خواهد بود و تنها نکته موجود، توان پرداشی است».

چنین مسئله ای یقیناً یک شمشیر دو لبه برای آینده کمپانی ساکن کیوتو خواهد بود؛ تدارک ابزاری مناسب برای تسهیل روند توسعه بازی های ویدیویی نکته جالب توجهی است، اما اگر توان پردازشی کنسول در حدی نباشد که نیازهای توسعه دهندگان را برطرف سازد باز هم با همان مسئله دشوار روبرو خواهند بود.

first look at nintendo switch00014606still015jpg fe1d83 765w w600 - نینتندو قصد دارد با ارائه ابزاری نظر توسعه دهندگان سوم شخص را جلب کند

همانطور که می دانید نینتندو سوییچ کنسولی هیبریدی بوده که امکان بهره مندی از آن در حین حرکت نیز وجود دارد؛ به علاوه دیجیتال فاندری مدعی است توان پردازشگر گرافیکی این دستگاه در حالت حمل تقریباً یک سوم کل قدرت کنسول خواهد بود.

در این مورد «تاکاشی موشیزوکی» یکی از تحلیلگران شناخته شده حوزه تکنولوژی به رد گمانه های اخیر پرداخته و در حساب کاربری توییتر خود نوشته «نینتندو سوییچ برای پورت تصاویر در حالت داک از USB-C استفاده می کند که سرعتی معادل با ۵ گیگابیت بر ثانیه، بارها بیشتر از سرعت ۱۲۸ مگابیت بر ثانیه ی ۳DS ارائه می کند.»

او مدتی بعد افزود: «رزولوشن نینتندو سوییچ از حالت داک به قابل حمل از ۱۰۸۰p به ۷۲۰p تنزل نمی کند، بلکه از QHD به ۱۰۸۰p می رود. درضمن پتنت ها نشان می دهد سخت افزار این کنسول برای پردازش بازی های جهان-باز توانایی کافی دارد.»

ناگفته نماند که مشخصات دقیق سخت افزاری و عناوین قابل بازی نینتندو سوییچ در مراسم صبح ۲۴ دی ماه تشریح خواهد شد و مارس ۲۰۱۷ نیز می توانیم از خود آن لذت ببریم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36855TechnoYab QR Code For: نینتندو قصد دارد با ارائه ابزاری نظر توسعه دهندگان سوم شخص را جلب کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *