nintendo 600x300 w600 - نینتندو قصد دارد هر سال 3 بازی موبایل جدید منتشر کند
اشتراک

نینتندو قصد دارد هر سال ۳ بازی موبایل جدید منتشر کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

همانطور که می دانید کمپانی نینتندو در حال حاضر از وضعیت مطلوبی در صنعت گیمینگ برخوردار نیست و تا حدودی عرصه نسل هشتم کنسول های بازی را به سونی و مایکروسافت واگذار کرده است.با تکنویابهمراه باشید.

اگرچه کنسول سوییچ که احتمالاً اسفند سال جاری یا فروردین ۹۶ روانه بازار می شود بخت اصلی نینتندو برای بازگشت به دوران اوج محسوب می شود، اما بستر بازی های موبایل فرصتی است که پتانسیل بالای موفقیت خود را اثبات کرده است.

چندماه پیش بازی پرسروصدای پوکمون گو با همکاری نینتندو منتشر شد و منافع زیادی را برای ژاپنی ها به همراه داشت و چندی پیش سوپر ماریو ران نیز به عنوان نخستین عنوان انحصاری دنیای ماریو در صنعت تلفن های هوشمند، البته فقط برای iOS عرضه گردید.

nintendo tatsumi kimishima 457 1 768x512 - نینتندو قصد دارد هر سال 3 بازی موبایل جدید منتشر کند

حال «تاتسومی کیمیشیما» مدیر نینتندو طی مصاحبه ای با یکی از رسانه های ژاپنی اذعان کرده قصد دارند هر سال دو یا سه بازی موبایلی جدید روانه بازار کنند و این روند از ۲۰۱۷ آغاز می شود.

در حال حاضر کمپانی ساکن کیوتو بازی های موبایل Fire Emblem و Animal Crossing را در دست توسعه دارد و احتمالاً سال آتی همراه با نسخه اندروید سوپر ماریو ران منتشر خواهد شد.

جدیدترین ماجراجویی ماریو در ۵ روز نخست عرضه رکورد ۳۷ میلیون بار دانلود را به همراه داشت و با وجود تزلزل ارزش سهام، درآمد بسیار بالایی برای نینتندو پیش بینی می شود؛ در نتیجه منطقی است که ژاپنی ها پلتفرم موبایل را در کنار سوییچ به یکی از اصلی ترین گزینه های رقابتی تبدیل کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36812TechnoYab QR Code For: نینتندو قصد دارد هر سال ۳ بازی موبایل جدید منتشر کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *