gamedrive xbox 1 640x427 c - هارد دیسک اکسترنال هشت ترابایتی سیگیت برای اکس باکس وان معرفی شد
اشتراک

هارد دیسک اکسترنال هشت ترابایتی سیگیت برای اکس باکس وان معرفی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

بازی های اکس باکس وان معمولاً فضای بسیار زیادی از حافظه داخلی کنسول را اشغال می کنند و از همین رو کاربران را با کمبود فضای خالی مواجه می کنند. از همین رو کمپانی سیگیت تصمیم گرفته تا پس از عرضه دو هارد دیسک دو و چهار ترابایتی، هم اکنون هابی با ظرفیت هشت ترابایت را برای گیمرها راهی بازار کند.

هارد دیسک اکسترنال مذکور که برچسب قیمتی معادل با ۲۰۰ دلار خواهد داشت، در ماه جاری میلادی عرضه می شود و فضایی هشت ترابایتی را علاوه بر هارد دیسک داخلی اکس باکس وان، در اختیار کاربران قرار می دهد.

gamedrive xbox 3 640x427 c - هارد دیسک اکسترنال هشت ترابایتی سیگیت برای اکس باکس وان معرفی شد

گفتنی است هاب مذکور از طریق پورت USB 3.1 به کنسول شما متصل شده و بی درنگ توسط اکس باکس وان شناسایی می شود و فضای مذکور را برای دانلود و نگهداری صدها عنوان بازی در اختیارتان قرار می دهد.

این هاب ۲۰۰ دلاری علاوه بر فضای ذخیره سازی هشت ترابایتی، دو پورت USB 3.1 را هم در اختیار کاربر قرار می دهد

علاوه بر آن سیگیت روی بدنه «Game Drive Hub» دو پورت USB 3.1 را هم تعبیه کرده تا از این جهت محدودیتی برای اتصال گیم پدهای دارای سیم به کنسول ایجاد نشود. باید گفت چنانچه فضای هشت ترابایتی برای شما کافی نیست، می توانید یک هارد دیسک اکسترنال دیگر از کمپانی سیگیت را که برای اکس باکس وان بهینه سازی شده، به یکی از پورت های هاب متصل کنید.

gamedrive xbox 2 640x427 c - هارد دیسک اکسترنال هشت ترابایتی سیگیت برای اکس باکس وان معرفی شد

لازم به ذکر است کمپانی سازنده هنوز اطلاعات سخت افزاری محصول مورد اشاره از جمله سرعت خواندن و نوشتن را منتشر نکرده و تنها به بیان ابعاد ۱۱.۸ در ۴.۱ در ۱۹.۸ سانتی متری و وزن ۸۹۰ گرمی آن بسنده کرده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 63850TechnoYab QR Code For: هارد دیسک اکسترنال هشت ترابایتی سیگیت برای اکس باکس وان معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *