sound large 620x328 - هدفون‌های ایرپاد اپل با محصولات دیگر برندها نیز کار می‌کند
اشتراک

هدفون‌های ایرپاد اپل با محصولات دیگر برندها نیز کار می‌کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل همراه با هفتمین نسل آیفون‌های خود (iPhone 7)، از هدفون‌های بلوتوثی ایرپاد (AirPod) نیز رونمایی کرد. این هدفون‌ها دارای کارایی جذابی در کنار یک هدفون معمولی نظیر سهولت در نصب، انتقال بدون مرز دیوایس به دیوایس، سیری و غیره هستند، اما اگر از یک دیوایس غیر اپلی بهره می‌برید نیز می‌توانید از این هدفون (البته بدون ویژگی‌های اضافی و جادویی آن) در دیوایس خود استفاده کنید.

وقتی اپل از ایرپاد تازه خود رونمایی کرد، اولین چیزی که به ذهن ما رسید طراحی اختصاصی این هدفون و کارکرد آن تنها با دستگاه‌های حاوی پلتفرم آی او اس بود. این هدفون بلوتوثی با چیپ W1 همراه شده که به نظر می‌رسد تنها آیفون‌ها از این محصول پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این اپل در کنفرانس رونمایی از این هدفون عنوان کرده بود که ایرپاد اپل نیازمند دیوایس‌های اپل اجرا کننده‌ی آی او اس ۱۰، واچ او اس ۳ و مک او اس خواهد بود.

خبر خوب این است که اگر شما محصول اپلی ندارید، نگران استفاده از این محصول نباشید چرا که ایرپاد (AirPod) اپل از دیوایس‌های غیر اپلی نیز پشتیبانی خواهد کرد. این خبر برای نخستین بار توسط وب‌سایت The Verge منتشر شد که از اپل نقل قول کرد که این هدست بلوتوثی مشکلی برای سایر محصولات پشتیبانی کننده از بلوتوث نخواهد داشت.battery large 620x327 300x158 - هدفون‌های ایرپاد اپل با محصولات دیگر برندها نیز کار می‌کند

هدفون‌های ایرپاد اپل

استفاده از ایرپاد در دیوایس غیراپلی بدون قابلیت‌های جادویی

با این حال تنها اپل می‌گوید تنها نقطه تاریک استفاده از این هدفون بی‌سیم در دیوایس‌های غیر اپلی این است که شما جادوی ایرپاد (سهولت در نصب، انتقال بدون مرز دیوایس به دیوایس، سیری و غیره) را در محصولی جز محصولات خود اپل تجربه نخواهید کرد. در واقع آن‌ها با دستگاه شما کارایی مشابهی همانند یک هدفون بلوتوثی و نه بیشتر خواهند داشت.

همچنین شما خودتان را باید توجیه به پرداخت ۱۶۰ دلار برای خرید یک جفت هدفون بلوتوثی بی‌سیم کنید و این در حالی است که اگر از دیوایس غیر اپلی برخوردارید بدون شک گزینه‌های ارزان‌تر و با کیفیت بهتری در بازار وجود دارد. اما اگر هم قصد خرید یک جفت هدفون ایرپاد اپل (Airpod) را دارید همین حالا اقدام کنید، هیچ مشکلی سر راه شما نخواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24117TechnoYab QR Code For: هدفون‌های ایرپاد اپل با محصولات دیگر برندها نیز کار می‌کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *