47ef4e21d4cf3a30a00aa834aaf3885a L - هشدار دولت به خریداران آیفون های 8 میلیونی
اشتراک

هشدار دولت به خریداران آیفون های ۸ میلیونی

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

در روزهای گذشته یکی از داغ ترین اخبار در زمینه تلفن های هوشمند و بازار فروش آنها، ورود گوشی های جدید کمپانی اپل به بازار ایران بود که به لطف عدم وجود نظارت و فروشندگان سودجو و صد البته خریدارانی که پرداخت هزینه ای چندین برابر ارزش یک گوشی برای آنها مشکلی ایجاد نمی کند، شاهد قیمت گذاری برخی مدل های این گوشی تا مرز ۸ میلیون تومان نیز بودیم. در فاصله ای کوتاه از بروز این اتفاق، رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی کشور هشداری جدی به افرادی که قصد خرید این گوشی ها را دارند داده است.

به گزارش مهر، رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی با اعلام اینکه وارد کنندگان رسمی محصولات اپل به ایران مشخص شدند و هنوز آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس این شرکت توسط وارد کنندگان رسمی در بازار توزیع نشده اند اضافه کرد، گوشی های فعلی بدون شک به صورت قاچاق وارد بازار کشور شده و در صورتی که شخصی نسبت به خرید این دستگاه ها اقدام کند، با اجرایی شدن طرح رجیستری گوشی غیر قابل استفاده خواهد شد. کریمی همچنین عنوان کرد حتی در صورتی که به هر نحوی نسبت به رجیستر کردن این گوشی ها نیز اقدام شود باز هم در مراحل بعدی گوشی ها از مدار استفاده خارج خواهند شد و خریداران بدون شک چندین میلیون تومان ضرر خواهند کرد.

در ادامه توضیحات رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی کشور، توضیحات بسیار جالبی هم درباره قیمت گذاری رسمی آیفون ۷ آمده است. به گفته وی حداقل قیمت گوشی های آیفون (مدل ۳۲ گیگابایتی آیفون ۷) معادل ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود و خریداران می بایست برای اطمینان از رسمی بودن واردات گوشی خود، در هنگام خرید IMEI آن را با استفاده از سامانه ۳۰۰۰۸۸۸۷  بررسی نمایند. همچنین اعلام شده گوشی هایی که به صورت مسافری وارد کشور می شوند نیز می بایست در سامانه رجیستری کشور ثبت شوند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24933TechnoYab QR Code For: هشدار دولت به خریداران آیفون های ۸ میلیونی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *