2259c01a69ea520b8f4c0fa4e947bfe3 L - همکاری ال جی و فولکس واگن روی خودروی هوشمند
اشتراک

همکاری ال جی و فولکس واگن روی خودروی هوشمند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

قراردادی بین شرکت های بزرگ ال جی و فولکس واگن منعقد شده که موضوع آن همکاری این دو شرکت برای ایجاد نسل جدیدی از خودروهای متصل به هم است. هدف این شرکت ها ایجاد یک سیستم ادغام شده با خانه های هوشمند و رویکرد جدیدی در نحوه اطلاع از اعلانیه هاست.

فولکس واگن امید وار است این تکنولوژی جدید را تا چند سال آینده روی خودروهای خود ایجاد کند. با استفاده از نرم افزاری ابری، خودروهای آینده این شرکت قادر خواهند بود وضعیت خانه هوشمند راننده را در خودرو به وی اطلاع داده و حتی راننده بتواند از داخل خودرو برنامه های خانه را کنترل کند. همچنین یکی دیگر از اهداف این شرکتها ایجاد یک اعلانیه متنی است که بتواند بدون اینکه حواس راننده را پرت کند، اطلاعیه هایی زمان دار را به وی نشان دهد. به علاوه اینکه در حال کار بروی  یک بخش سرگرمی جدید داخل خودرو نیز هستند.

golf gte sport 56721280x640 300x150 - همکاری ال جی و فولکس واگن روی خودروی هوشمند

پروفسور توماس فرم رئیس بخش تحقیقات الکترونیک و خودروی فولکس واگن در سخنانی گفته است که: ما درباره همکاری با ال جی خوشبین هستیم و در حال توسعه یک تکنولوژی ساده و کارآمد برای مشتریانی هستیم که خانه هایی هوشمند دارند و خودروهای فولکس واگن را نیز سوار میشوند. ال جی از تولید کنندگان سیستم های خانه های هوشمند است و این قرارداد برای ال جی فرصت بسیار مناسبی است تا تخصص خود در بازه نرم افزار و الکترونیک را وارد صنعت خودروسازی کند.

همچنین فولکس واگن در حال کار بروی چند پروژه جالب و با ارزش از جمله خودروی مفهمومی و هیبریدی گلف GTE است. شرکت ال جی هم بشدت درحال پیشرفت در صنعت خودروسازیست و با شرکت شورولت نیز برای طراحی و تولید باتری و موتورهای الکتریکی همکاری میکند، خودروی تمام الکتریکی شورولت بولت از محصولات ال جی بهره خواهد برد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24244TechnoYab QR Code For: همکاری ال جی و فولکس واگن روی خودروی هوشمند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *