jpg - هوآوی گوشی‌های خود را در هند می‌سازد
اشتراک

هوآوی گوشی‌های خود را در هند می‌سازد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

شرکت چینی هوآوی ظرف یک ماه آینده تولید گوشی‌های خود را کشور هند آغاز می‌کند. این شرکت امیدوار است با این کار بتواند سهم بزرگی از بازار پرسود کشور هند را به دست بگیرد.

هوآوی اعلام کرد به زودی تولید گوشی‌های خود را در کشور هند آغاز می‌کند. اولین گوشی که قرار است شرکت چینی هوآوی در هند بسازد مدلی از سریHonor است که هنوز مشخصات آن معلوم نیست با این حال پیش بینی می‌‎شود این محصول از قیمت ارزانی برخوردار باشد.

هوآوی در نظر دارد با همکاری شرکت Flex تا پایان سال ۲۰۱۷ سه میلیون دستگاه از گوشی‌های هوشمند خود را در هند تولید کند و اولین نمونه آن را در ماه اکتبر به بازار بفرستد.jpg 300x169 - هوآوی گوشی‌های خود را در هند می‌سازد

هوآوی همچنین با افتتاح بیش از ۲۰۰ مرکز جدید شبکه خدمات خود را در هند تقویت می‌کند و تا پایان ۲۰۱۶ قراردادهای جدیدی برای توزیع محصولاتش با ۵۰ هزار فروشگاه مختلف منعقد می‌سازد.

کشور هند یکی از بزرگترین بازارهای گوشی‌های تلفن همراه جهان را در اختیار دارد که می‌تواند سود سرشاری را عاید شرکت‌های تولیدکننده کند. به جز هوآوی شرکت‌های دیگری مثل گوگل و مایکروسافت نیز طرح‌هایی برای حضور فعال‌تر در این کشور اجرا کرده‌اند و اکنون هوآوی به عنوان بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های تلفن همراه چین وارد میدان شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25259TechnoYab QR Code For: هوآوی گوشی‌های خود را در هند می‌سازد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *