Untitled 28 - هواوی پیش از پایان سال 2016 به آمار عرضه 100 میلیون گوشی هوشمند دست یافت
اشتراک

هواوی پیش از پایان سال ۲۰۱۶ به آمار عرضه ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند دست یافت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی امروز طی مراسمی گوشی هوشمند Nova را در کشور چین راهی بازار کرد، اما عرضه‌ی این گوشی هوشمند تحت تاثیر خبر دیگری قرار گرفت که هواوی اعلام کرد. براساس اطلاعات ارائه شده توسط هواوی، این کمپانی موفق شده تا پیش از پایان سال ۲۰۱۶ به آمار عرضه‌ی ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند دست یابد.

شاید دست یافتن به آمار عرضه‌ی ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند با توجه به تکرار آن چندان هیجان انگیز نباشد، اما باید به این نکته توجه کرد که هواوی ۱۰۰ میلیون گوشی را در طول ۱۲ ماه سال ۲۰۱۵ راهی بازار کرد، حال آنکه چینی‌ها در فاصله‌ی دو نیم ماه مانده به پایان سال ۲۰۱۶ موفق شده‌اند تا این آمار را ثبت کنند.

هواوی پیش از این به این نکته اشاره کرده بود که موفق شده تا بش از ۶ میلیون دستگاه پی ۹ را در کنار ۱.۵ میلیون دستگاه Honor راهی بازار کند. انتظار می‌رود این کمپانی در آینده‌ی نزدیک دومین پرچمدار خود در سال جاری را با ناممیت ۹ رونمایی کند که بنابر گمانه‌ها این گوشی طی مراسمی در سوم نوامبر سال جاری معرفی خواهد شد.

نظر شما در مورد پیشرفت آماری هواوی از نظر فروش چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28592TechnoYab QR Code For: هواوی پیش از پایان سال ۲۰۱۶ به آمار عرضه ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند دست یافت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *