scarlett huawei techmix 620x330 - هواوی Nova ، نووا پلاس و مدیاپد ام 3 در نمایشگاه IFA 2016 رونمایی می‌شوند
اشتراک

هواوی Nova ، نووا پلاس و مدیاپد ام ۳ در نمایشگاه IFA 2016 رونمایی می‌شوند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی Nova به همراه دو دستگاه جدید دیگر به زودی در نمایشگاه برلین رخ نشان می‌دهند. هواوی یکی از کمپانی‌هایی است که قصد دارد تا با قدرت در نمایشگاه IFA 2016 به روی صحنه رود. گفته می‌شود که این کمپانی گوشی ساز چینی دستگاه‌های جدیدی را در این نمایشگاه نشان خواهد داد. دستگاه‌هایی از یک خط تولید جدید که بسیاری از جزئیات آن در حال حاضر ناشناخته باقی مانده است.

اما تا زمان رونمایی از آنها چند روز بیشتر باقی نمانده و مسلما جزئیات در آن روز تکمیل خواهد شد. در هر صورت تا اینجا نیز اطلاعات خوبی از دستگاه‌های معرفی نشده هواوی در فضای آنلاین درز کرده است. بر اساس گفته‌های اوان بلاس مشهور، هواوی قصد دارد تا در نمایشگاه آیفا ۲۰۱۶ دو دستگاه جدیدی را معرفی کند که به سری تولیدات جدید این کمپانی تعلق دارد.

هواوی Nova به همراه دو دستگاه جدید دیگر به زودی در نمایشگاه برلین رخ نشان می‌دهند

هواوی Nova و Nova Plus دو گوشی هوشمند جدید است که با هدف ارائه به جامعه زنان تولید شده است. سومین دستگاه، MediaPad M3 بوده که یک تبلت بالا رده مبتنی بر سیستم عامل اندروید است.

غول تکنولوژی چین رویداد خبری خود را برای ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور ماه) برنامه ریزی کرده؛ بنابراین زمان زیادی طول نخواهد کشید که این سه دستگاه در برلین خودنمایی کنند. متاسفانه هنوز هیچ جزئیاتی از هواوی Nova یا نووا پلاس و یا تبلت جدید این کمپانی وجود ندارد. شایعات در این چند وقت پیرامون گوشی Huawei Mate S در گردش بود، اما به نظر می‌رسد که سومین تولید کننده برتر گوشی‌های هوشمند جهان قصد دارد تا در نمایشگاه ifa 2016 این مدل‌های جدید را به روی صحنه این نمایشگاه بزرگ ببرد. با گجت نیوز همراه باشید. ما سعی خواهیم کرد تا پوشش کاملی از این رویداد بزرگ جهانی به شما ارائه دهیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22782TechnoYab QR Code For: هواوی Nova ، نووا پلاس و مدیاپد ام ۳ در نمایشگاه IFA 2016 رونمایی می‌شوند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *