Sony Mobile Quadrooter Vulnerability Security Patch Fix - واحد موبایل سونی مشغول تهیه پچ های امنیتی برای آسیب پذیری Quadrooter است
اشتراک

واحد موبایل سونی مشغول تهیه پچ های امنیتی برای آسیب پذیری Quadrooter است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

اگر خبرها را دنبال کرده باشید حتما در جریان هستید که اخیرا، حدود یک میلیارد موبایل اندرویدی در معرض خطر بدافزاری به نام Quadrooter قرار گرفته اند که البته گوگل نیز در اندک زمانی به این خبر واکنش نشان داد و اعلام نمود که قابلیت «Verify Apps» در این دستگاه ها مانع از نصب اپلیکیشن های مخرب به واسطه بدافزار یاد شده می گردد.

این را هم اضافه نماییم که همگام با گوگل، شرکت های تولید کننده هم وارد عمل شدند تا در حد توان خود با این تهدید روبرو شوند. برای نمونه سامسونگ به تازگی یک پچ امنیتی جدید را ارائه کرده که به باور بسیاری قابلیت چندانی برای مقابله با این بدافزار ندارد.

سونی موبایل یکی دیگر از این شرکت هاست که امروز اعلام کرد گام هایی را برای مقابله با این آسیب پذیری برداشته است. این غول ژاپنی مدت هاست که پچ های امنیتی اش را همراه با آپدیت های نرم افزاری در اختیار کاربران خود قرار می دهد و حالا اعلام نموده که آپدیت بعدی اش پچ مربوط به Quadrooter را در بر خواهد داشت تا از این طریق اطمینان یابد که حریم خصوصی، ایمنی و امنیت کاربرانش نقض نمی شود.

این شرکت در بیانیه خود پیرامون آسیب پذیری یاد شده آورده است:

سونی موبایل به امنیت و حریم خصوصی کاربرانش بسیار زیاد توجه می کند. ما از آسیب پذیری Quadrooter کاملا آگاه هستیم و تلاش داریم پچ های امنیتی مربوط به آن را در قالب آپدیت های نرم افزاری معمول و مرسوم خود (چه به صورت مستقیم و چه از طریق اپراتورها) در اختیار کاربرانمان قرار دهیم. بنابراین زمانبندی ارائه این پچ بسته به منطقه و اپراتور متفاوت خواهد بود. به مشتریان هم توصیه می شود که مرتبا نرم افزارهای موبایل خود را به روز رسانی کنند تا عملکرد اسمارت فون های اکسپریای خود را بهبود ببخشند. کاربران می توانند گام هایی را برای حفاظت از خود و صرفا دانلود اپلیکیشن های معتبر از استورهای شناخته شده بردارند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20712TechnoYab QR Code For: واحد موبایل سونی مشغول تهیه پچ های امنیتی برای آسیب پذیری Quadrooter است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *