2211f8604b514ad5f8f35f3193980183 XL - ورود ولکس واگن به دنیای خودروهای بدون راننده با مدل ID
اشتراک

ورود ولکس واگن به دنیای خودروهای بدون راننده با مدل ID

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

کمپانی های آلمانی همیشه حرف های زیادی برای گفتن در بخش خودروسازی داشته و دارند. به نوعی می توان آلمانی ها را پرچم دار حوزه اتومبیل در جهان دانست که همه شرکت های دیگر دنیا تلاش می کنند خود را به سطح استانداردهای آنان برسانند. از میان کمپانی ولکس واگن که در نمایشگاه CES 2017 حضور داشت اولین خودروی بدون راننده این شرکت را نیز معرفی کرد.با تکنویاب همراه باشید.

مدل مفهومی I.D. ماشین بدون راننده ای است که توسط VW در معرض دید علاقمندان قرار گرفته. به گفته ولکس واگن این ماشین از سال ۲۰۲۰ وارد بازارها خواهد شد اما VW قصد ندارد روند کنونی دنیای اتومبیل ها را دچار تغییرات گسترده و رادیکال کند. در واقع آنها پیش بینی می کنند که بین سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ استفاده از ماشین های خودران تا حد زیادی گران قیمت و از نظر قانون گذاری دشوار باشد. اما با این حال روند مدرن سازی اتومبیل ها می بایست تا آن زمان به انجام برسد.

row 3042 - ورود ولکس واگن به دنیای خودروهای بدون راننده با مدل ID

به گفته ولکس واگن، بازخوردهای ارائه شده توسط کاربرانی که I.D. را آزمایش کرده اند عموما مثبت بوده و تنها در برخی موارد نگرانی هایی درباره جادار بودن و راحت بودن طراحی داخلی آن عنوان شده که می بایست پیش از عرضه نهایی خودرو به بازار برطرف شود. همچنین در CES 2017 اعلام شد خودروی نهایی که از ۳ سال دیگر به صورت بین المللی قابل خریداری است تا ۸۰ درصد به مدل مفهومی معرفی شده در نمایشگاه شباهت خواهد داشت و داشبورد جلوی خودرو نیز به عنوان رابط لمسی به کار گرفته می شود. I.D. کوچکترین ماشین در پلتفرم خودروهای الکتریکی MED ولکس واگن است و برخی از ویژگی های آن در سایر ماشین های تولید شده توسط این شرکت از جمله آئودی، Seat و اسکودا نیز به کار گرفته خواهند شد. حداقل برد قابل پیمایش با I.D. پس از یک بار شارژ در حدود ۴۰۰ کیلومتر خواهد بود و مقدار نهایی آن هنوز مشخص نیست. ولکس واگن امیدوار است بتواند در فاز اول عرضه این ماشین های بدون راننده به بازار، یک پنجم خریداران مدل گلف این شرکت را به خرید I.D. تشویق کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 39602TechnoYab QR Code For: ورود ولکس واگن به دنیای خودروهای بدون راننده با مدل ID

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *