Instagram Save Draft - ویژگی جدید اینستاگرام برای ذخیره عکس‌های ویرایش شده قبل از انتشار
اشتراک

ویژگی جدید اینستاگرام برای ذخیره عکس‌های ویرایش شده قبل از انتشار

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که ویرایش عکسی را در اینستاگرام انجام داده باشید اما ناگهان تصمیم بگیرید انتشار آن را به زمان دیگری موکول کنید. در این مواقع مجبور می‌شدید ویرایش عکس را مجددا در زمان انتشار انجام دهید اما حالا اینستاگرام قابلیت جدیدی را ارائه می‌کند که در آن عکس‌های ویرایش شده می‌توانند در قسمت Draft ذخیره شوند.

اینستاگرام اخیرا در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد قبل از انتشار عکس‌ها، نسخه ویرایش شده آنها را در قسمت Draftذخیره کنند.

به عنوان مثال اگر در حال انتشار عکسی باشید اما پس از ویرایش به هر دلیل از انتشار آن صرف نظر کنید می‌توانید نسخه ویرایش شده آن را ذخیره کنید تا در زمان دیگری منتشر کنید. برای این منظور پس از انجام ویرایش اگر دکمه Back را بزنید گزینه Save Draft نمایان می‌شود. پیش از این در صورتی که پس از ویرایش گزینه Back را انتخاب می‌کردید ویرایش عکس از بین می‌رفت و دوباره به گالری عکس‌ها هدایت می‌شدید.

این قابلیت هنوز برای همه کاربران فعال نشده است. اینستاگرام اعلام کرده که در طول ماه جاری این ویژگی را به تدریج برای تمام کاربران فعال می‌کند. عکس‌هایی که ویرایشی روی آنها صورت گرفته و هنوز منتشر نشده‌اند در بالای عکس‌های گالری نمایش داده می‌شوند. در صورتی که بخواهید عکسی را از این قسمت حذف کنید می‌توانید این کار را با رفتن به قسمت See All انجام دهید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20091TechnoYab QR Code For: ویژگی جدید اینستاگرام برای ذخیره عکس‌های ویرایش شده قبل از انتشار

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *