tekken 7 listing thumb 01 ps4 us 11may17 - پر فروش ترین بازی ماه ژوئن آمریکا Tekken 7 شد
اشتراک

پر فروش ترین بازی ماه ژوئن آمریکا Tekken 7 شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

گزارش NPD از فروش کنسول ها و بازی های ویدیویی در ماه ژوئن بالاخره منتشر شد که نشان از محبوبیت و قدرت نفوذ بازی های فایتینگ بر کاربران آمریکایی دارد. در ماه ژوئن هر دو بازی تکن ۷ و اینجاستیس ۲ در خاک آمریکا فروش خوبی را پشت سر گذاشته اند و هر دو به ترتیب در جایگاه های اول و دوم لیست پر فروش ها قرار گرفته اند. اما آمار و ارقام منتشر شده توسط NPD یک نکته جالب هم در خود جای داده است.

Crash Bandicoot N Sane Trilogy با وجود اینکه در روزهای پایانی ماه ژوئن (۲۹ ژوئن) عرضه شد، فروش بی نظیری را پشت سر گذاشته و توانسته جایگاه چهارم این لیست را تصاحب کند.

Crash Bandicoot N Sane Trilogy در لیست جهانی پر فروش ها، جایگاه نخست را به دست آورد

البته اکتیویژن (ناشر و صاحب امتیاز Crash Bandicoot N Sane Trilogy) آمار دقیق تری از فروش باز سازی سه گانه کراش بندیکوت ارائه کرده که در نوع خود بسیار جالب است.

بر اساس آمار منتشر شده توسط اکتیویژن، Crash Bandicoot N Sane Trilogy در ماه ژوئن پر فروش ترین بازی در سرتاسر جهان بوده که رکورد بی نظیر و منحصر به فردی برای یک عنوان بازسازی شده به حساب می آید.

در کنار این موضوع، بازی های جذاب نینتندو نیز از رقابت دور نمانده اند و اکثر آن ها در میان ۱۰ پر فروش برتر ماه ژوئن جای دارند. بر اساس گزارش NPD، بازی های آرمز، Legend of Zelda: Breath of the Wild و ماریو کارت ۸ دیلاکس ماه خوبی را پشت سر گذاشته اند و به ترتیب در جایگاه های پنجم، ششم و هفتم لیست پر فروش های آمریکا قرار گرفته اند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 68117TechnoYab QR Code For: پر فروش ترین بازی ماه ژوئن آمریکا Tekken 7 شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *