curved screen samsung tv - پر فروش ترین برندهای تلویزیون LCD
اشتراک

پر فروش ترین برندهای تلویزیون LCD

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

طبق گزارش جدید منتشر شده توسط یکی از زیرمجموعه های مؤسسه تحقیقاتی «TrendForce»، فروش تلویزیون های LCD در سال گذشته با رشدی ۱.۶ درصدی مواجه بوده و فروش آن در سطح جهانی به رقم ۲۱۹.۲ میلیون دستگاه رسیده است. «WitsView» در گزارش خود افزایش فروش محصولات یاد شده را به درخواست زیاد کاربران آمریکای شمالی و همچنین کاهش قیمت تلویزیون های سایز بزرگ نسبت داده است.با تکنویاب همراه باشید.

بر همین اساس سامسونگ همچنان در صدر جدول تأمین کنندگان LCD دنیا قرار گرفته و ۴۷.۹ میلیون دستگاه را به سرتاسر جهان ارسال کرده است.

LCD vendors - پر فروش ترین برندهای تلویزیون LCD

گفتنی است علی رغم نتایج بسیار خوب غول تکنولوژی کره نسبت به رقبایش، این شرکت در سال ۲۰۱۶ رشدی را تجربه نکرد که احتمالاً به دلیل کمبود مدل های سایز متوسط در بازار بوده است. همچنین یکی دیگر از دلایل عدم رشد سامسونگ، زلزله جنوب تایوان در فوریه سال گذشته بوده که باعث بروز مشکلاتی در تأمین منابع مورد نیاز آنها شد.

در اواخر آذر ماه در دیجیاتو خواندید که همکاری شارپ و سامسونگ در زمینه توسعه پنل های LCD به پایان رسیده و کمپانی ژاپنی دیگر تمایلی برای تأمین پنل های LCD مورد نیاز کره ای ها ندارد. همین عامل سبب شد تا سامسونگ به سراغ کمپانی ال جی رود تا بتواند کمبود پنل در بازه ۴۰ تا ۶۰ اینچ را جبران کند.

لازم به ذکر است شرکت ال جی با فروش ۲۸.۲ میلیون دستگاه در سرتاسر جهان، پس از سامسونگ در رده دوم برترین فروشندگان LCD قرار گرفته است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 44072TechnoYab QR Code For: پر فروش ترین برندهای تلویزیون LCD

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *