57b3ecbe 78ae 48b2 878b 78882ac0c02e - پس از تایید حمله هکری به یاهو، احتمال انصراف ورایزن از خرید این کمپانی وجود دارد
اشتراک

پس از تایید حمله هکری به یاهو، احتمال انصراف ورایزن از خرید این کمپانی وجود دارد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

وکیل ارشد ورایزن روز شنبه اعلام کرد که پس از تایید حمله‌ی هکری به یاهو که در اثر آن اطلاعات بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فاش شد، این اپراتور مخابراتی می‌تواند قرارداد فی مابین برای تصاحب یاهو در ازای پرداخت بیش از ۴.۸۳ میلیارد دلار را با طل کند. البته براساس اطلاعات ارائه شده توسط یکی از کارکنان پیشین یاهو، حمله‌ی هکری با این گستردگی می‌تواند اطلاعات یک تا سه میلیارد کاربر را به خطر اندازد. دو کمپانی ورایزن و یاهو در ماه جولای در مورد تصاحب یاهو در ازای ۴.۸۳ میلیارد دلار به توافق رسیدند.

کریگ سیلیمن در این خصوص گفت:

من معتقدم باید این موضوع را بپذیریم که حمله‌ی هکری صورت گرفته تاثیر زیادی روی ماهیت یاهو گذاشته و انتظار می‌رود یاهو تمام تاثیرات را به ما نشان دهد. اگر یاهو معتقد است که حمله‌ی هکری چنان تاثیری نداشته، پس یاهو باید این موضوع را نیز ثابت کند.

سیلیمن به این پرسش که آیا ورایزن درصدد کاهش قیمت توافق شده است، پاسخی نداد.

اپراتور مخابراتی ورایزن پیش از آنکه یاهو را تصاحب کند، با پرداخت بیش از ۴.۴ میلیارد دلار، سال گذشته AOL را مال خود کرد. با خرید AOL ورایزن کنترل سایت‌های زیادی را در دست گرفت که قدرت تبلیغاتی بالایی را در اختیار این کمپانی قرار داد. ورایزن در پی آن است تا با تصاحب یاهو قدرت خود را در اینترنت بیش از پیش افزایش دهد که نتیجه آن افزایش درآمد تبلیغاتی است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28595TechnoYab QR Code For: پس از تایید حمله هکری به یاهو، احتمال انصراف ورایزن از خرید این کمپانی وجود دارد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *