743daa4f 1514 4f62 b9bb c83b28e2d2bd - پنل جلویی اسمبل شده آیفون 7 نشان از وجود دکمه Home لمسی دارد
اشتراک

پنل جلویی اسمبل شده آیفون ۷ نشان از وجود دکمه Home لمسی دارد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

چند روز پیش، تصاویر منتسب به پنل صفحه نمایش آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اپل در فضای مجازی منتشر شده بود. این تصاویر همراه با اطلاعات مربوط به وضوح نمایشگر هر دو نسخه‌ی آیفون فاش شده بود. طبق شایعات، آیفون ۷ با نمایشگر ۴.۷ اینچی و رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ عرضه خواهد شد. آیفون ۷ پلاس هم دارای صفحه نمایش ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ خواهد بود. همان‌طور که اطلاع دارید، آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس اپل به ترتیب دارای رزولوشن ۱۳۳۴×۷۵۰ و ۱۹۲۰×۱۰۸۰ هستند. بنابراین تغییرات احتمالی وضوح نمایشگر، خیز بزرگی برای آیفون محسوب می‌شود.

امروز تصاویر جدیدی از پنل جلویی اسمبل شده‌ی کامل آیفون ۷ اپل در فضای مجازی فاش شده است. این تصویر نشان از وجود تفاوت در بخش مربوط به قطعات الکترونیکی دکمه‌ی هوم دارد که مهر تاییدی بر شایعه‌ی جایگزینی دکمه‌ی فیزیکی با دکمه‌ی لمسی خازنی است. خاصیت الکترومغناطیسی موجود در این دکمه‌ی لمسی جدید، حس بازخورد مشابه با فشردن دکمه‌ی فیزیکی هوم را به کاربران القا خواهد کرد. اگرچه استفاده از این قابلیت بعید به نظر می‌رسد اما شرکت اپل هم‌اکنون از این فناوری در پد لمسی (touchpad) رایانه‌ی مک‌بوک خود استفاده می‌کند.

743daa4f 1514 4f62 b9bb c83b28e2d2bd 300x280 - پنل جلویی اسمبل شده آیفون 7 نشان از وجود دکمه Home لمسی دارد

با این حال، با توجه به تصاویر مربوط به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس طلایی و مشکی رنگ اپل که امروز منتشر شدند، استفاده از دکمه‌ی خانگی فیزیکی دور از انتظار نخواهد بود. اما همان‌طور که در آن مقاله هم اشاره کردیم، نمی‌توان از صحت ۱۰۰ درصدی این تصاویر مطمئن بود. شاید با انتشار ویدیوها و تصاویر جدیدی که ممکن است در هفته‌های آینده و قبل از مراسم رونمایی رسمی فاش شود، بتوان به طور قطعی در مورد دکمه‌ی خانگی نسل بعدی آیفون اظهار نظر کرد. اما فعلا خبرها و شایعات منتشر شده ضد و نقیض بوده و فقط باید منتظر مراسم رونمایی رسمی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اپل بمانیم.

5aef854f 1973 43b6 8287 45683390cbc7 300x280 - پنل جلویی اسمبل شده آیفون 7 نشان از وجود دکمه Home لمسی دارد

آیا دکمه‌ی خانگی (Home) نسل بعدی آیفون، لمسی خواهد بود؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20384TechnoYab QR Code For: پنل جلویی اسمبل شده آیفون ۷ نشان از وجود دکمه Home لمسی دارد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *