pixel xl h11 620x328 1024x1024 - پیکسل‌ها از آنچه تصور می‌شود در برابر آب مقاوم‌ترند
اشتراک

پیکسل‌ها از آنچه تصور می‌شود در برابر آب مقاوم‌ترند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

یکی از ناامیدترین موضوعاتی که در مورد گوشی‌های پیکسل وجود دارد ضد آب نبودن این دستگاه‌ها است. پیش از معرفی آنها خبرهایی شنیده بودیم که پیکسل‌های گوگل تنها در برابر پاشش آب مقاوم هستند. اگرچه گوگل در مراسم رونمایی از گوشی‌های جدید خود اشاره‌ای به این ویژگی نکرد، بعد از مدتی تاییدیه IP53 آنها را تایید کرد.
بی شک باتوجه به ضد آب بودن دو پرچمدار اصلی بازار (گلکسی اس ۷ و آیفون ۷) پیکسل‌ها در موضع ضعف قرار می‌گیرند و خریداران، با توجه به قیمت یکسان آنها، ترجیح می‌دهد دستگاهی انتخاب کند که بابت خرابی ناشی از آب خیالشان راحت‌تر باشد.
تاییدیه IP53 برای یک دستگاه در حالت تئوری به این معنی است که اگر قطرات آب به آن پاشیده شود یا مثلا باران روی آن ببارد آسیبی نمی‌بیند اما در آزمایش انجام شده در ویدئو زیر مشخص شده است که مقاومت پیکسل در برابر آب بیشتر از چیزی است که تصور می‌شود.
در این ویدئو گوشی پیکسل گوگل به مدت ۳۰ دقیقه در یک ظرف آب قرار می‌گیرد و بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می‌دهد. اگرچه پیکسل توانسته است از این آزمایش جا سالم به در ببرد با این حال در صورت خریدن آن بهتر است مراقب افتادن یا ریختن آن روی آن باشید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29955TechnoYab QR Code For: پیکسل‌ها از آنچه تصور می‌شود در برابر آب مقاوم‌ترند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *