2263f121 e3b1 4bd2 8708 d7c8879db52c - کادیلاک از نمایشگر منحنی OLED در نسل بعدی خودروهای خود استفاده می کند
اشتراک

کادیلاک از نمایشگر منحنی OLED در نسل بعدی خودروهای خود استفاده می کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

کادیلاک به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در تولید خودروهای لوکس، سرمایه‌گذاری زیادی در بهبود محصولات خود کرده است تا بتواند رقابت با بزرگان این رده بپردازد و به روز‌های اوج خود نیز بازگردد. حال این شرکت تصویری از کابین خودروی مفهومی خود را منتشر کرده است. این خودرو هفته‌ی آینده در فستیوال سالانه‌‌ی Monterey Car Week در کالیفرنیا رونمایی ‌می‌شود. این خودروی مفهومی در داخل کابین خود از حداقل سه عدد نمایشگر منحنی OLED روی داشبورد بهره می‌برد. نمایشگری که در مقابل راننده قرار دارد اطلاعاتی مانند سرعت، وضعیت خودرو و سایر اطلاعاتی مورد نیاز، را به راننده نمایش می‌دهد. در دو سمت نمایشگر اصلی، دو نمایشگر منحنی دیگر از نوع OLED قرار دارند که اطلاعاتی مانند سیستم رهیاب ماهواره ای و اطلاعات تلفن هوشمند را نشان می‌دهند؛ این دو نمایشگر به شکل زیبایی با نمایشگر مقابل خود ترکیب شده‌اند.

بنا به گفته‌ی کادیلاک، تکنولوژی‌های موجود در این خودروی مفهومی با همکاری ال‌جی (LG Electronics) تولید شده است و این تکنولوژی‌ها در خودروهای آینده‌ی کادیلاک به کار خواهند رفت. در سال‌های اخیر کادیلاک تلاش کرده تا کابین خودروهای خود را به فناوری‌های پیشرفته‌ی زیادی مجهز کند. در حال حاضر بسیاری از مدل‌های این شرکت از کلید‌های خازنی روی داشبورد و سیستم اطلاع رسانی و سرگرمی نه چندان محبوب Vue استفاده می‌کنند. این برند همچنین به تازگی از تکنولوژی جدیدی با نام دوربین های جانبی با قابلیت ضبط تصاویر و آینه عقب با زاویه دید باز رونمایی کرده است.

نظر شما در رابطه با نمایشگر‌های منحنی جدید کادیلاک چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21195TechnoYab QR Code For: کادیلاک از نمایشگر منحنی OLED در نسل بعدی خودروهای خود استفاده می کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *