Samsung Galaxy Note 7 13 796x597 w600 600x450 - کاربران توییتر به اتهام موتورولا نسبت به سامسونگ واکنش نشان دادند
اشتراک

کاربران توییتر به اتهام موتورولا نسبت به سامسونگ واکنش نشان دادند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: نوکیا, اخبار

شرکت های حوزه فناوری عادت به کپی برداری از روی یکدیگر برای بهتر جلوه دادن خود هستند. کافی است یک ویژگی با استقبال مواجه شود تا کمپانی های دیگر سریعا آن را در موبایل های بعدی خود پیاده سازی کنند. نمایشگر همیشه روشن اما این روزها سوژه بحث موتورولا و سامسونگ است.

روز گذشته خواندید کمپانی موتورولا در حساب کاربری توییتر خود نوشت که در کدام کهکشانی (اشاره به نام موبایل های سامسونگ)، دزدیدن ویژگی های جالب رقیبان بی مورد است و در جواب چندین کاربر توییتر به موتورولا تاریخ را یادآوری کردند.

Capture w600 241x300 - کاربران توییتر به اتهام موتورولا نسبت به سامسونگ واکنش نشان دادند

Moto X یکی از اولین تلفن هایی بود که از ویژگی نمایشگر همیشه روشن بهره می برد و حالا سامسونگ تصمیم گرفته تا در پرچمدارهای جدید خود نیز این ویژگی را داشته باشد اما نکته این است که Moto X در این زمینه اولین نبوده و پیش از آن، نوکیا چنین قابلیتی را با سیستم عامل سیمبین در موبایل های خود داشت.

نه تنها این قابلیت روی تلفن همراه N9 دیده می شد، بلکه بعدها و با آمدن سری لومیا، ویژگی Glance Screen روی لومیا ۹۲۵ فعال بود که تقریبا عملکردی مشابه با نمایشگر همیشه روشن داشت و نکته جالب اینکه زمان عرضه این تلفن، چند ماه پیش از عرضه Moto X به بازار بوده.

Captu1re w600 198x300 - کاربران توییتر به اتهام موتورولا نسبت به سامسونگ واکنش نشان دادند

البته مشکل فقط به همین یک مورد خلاصه نمی شود. موتو اکس به معنای حقیقی، نمایشگر همیشه روشن ندارد و فقط با نوتیفیکیشن های جدید یا در صورت تکان دادن دست در بالای نمایشگر فعال می شود اما سامسونگ، به معنای واقعی از نمایشگر همیشه روشن بهره می برد ولی تفاوت این است که نمی توان نوتیفیکیشن ها را در آن حالت مشاهده کرد.

در هر صورت، نکته اخلاقی ماجرا این است که پیش از متهم کردن دیگران، باید از صحت کار خود مطمئن شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21781TechnoYab QR Code For: کاربران توییتر به اتهام موتورولا نسبت به سامسونگ واکنش نشان دادند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *