super mario run coins 1481868903137 w600 1 - کاربران از مصرف بالای اینترنت بازی Super Mario Run گله می کنند
اشتراک

کاربران از مصرف بالای اینترنت بازی Super Mario Run گله می کنند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

همانطور که می دانید بازی محبوب Super Mario Run که در حال حاضر فقط برای پلتفرم iOS منتشر شده، به اتصال دائمی به اینترنت نیاز دارد.با تکنویابهمراه باشید.

اگرچه تصور می شود این امر صرفاً به جهت مسائل امنیتی و جلوگیری از امکان کپی برداری غیرقانونی در بازی اعمال شده، گزارش ها از مصرف بالای اینترنت حکایت دارند.

در چنین شرایطی توجه کاربرانی که معمولاً از وای-فای غیرحجمی برخوردار نیستند و یا به کمک شبکه های مخابراتی به اینترنت وصل می شوند، به شدت معطوف به این قضیه شده و موجبات اعتراض دسته جمعی به کمپانی نینتندو را فراهم کرده است.

گفته می شود به طور متوسط تنها پشت سر گذاشتن بخش آموزشی و مرحله نخست این بازی حدود ۹۵ مگابایت از اینترنت را مصرف می کند که مقدار نسبتاً بالایی برای یک عنوانی که «آنلاین» محسوب نمی شود است.

بازخوردهای مرتبط در اپ استور نشان می دهد تاکنون نزدیک به ۵۰ هزار نفر با اشاره به همین مسئله در بهترین حالت ممکن امتیاز ۲.۵ ستاره را برای سوپر ماریو ران لحاظ کرده اند.

گفتنی است این بازی پنجشنبه هفته گذشته برای سیستم عامل iOS منتشر شده و توانسته طی پنج روز نخست به رکورد ۳۷ میلیون دانلود دست یابد.

اگر شما نیز یکی از کاربران بازی سوپر ماریو ران هستید و با مشکل مصرف بالای اینترنت مواجه شده اید، دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36440TechnoYab QR Code For: کاربران از مصرف بالای اینترنت بازی Super Mario Run گله می کنند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *